הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בונוצ'י: נאפולי ויובה עדיין טובות מאיתנו

בלם מילאן מבקש סבלנות. וגם: למה ריינה בכה?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  28.08.17 - 09:07
תחילת כתבה

בווידאו: ההצגה של נאפולי מול אטאלנטה

מילאן הייתה רחוקה מלשכנע אמש (ראשון), אך הצליחה לשמור על מאזן מושלם אחרי שני מחזורים בסרייה A עם 1:2 ביתי על קליארי. שער ובישול של סוסו, שזכה לזימון בכורה לנבחרת ספרד, כולל בעיטה חופשית אדירה 20 דקות לסיום, סידרו שלוש נקודות, אבל למאמן, וינצ'נזו מונטלה, יש הרבה עבודה.

"המסע שלנו רק החל", הודה הרכש הנוצץ ביותר של הקבוצה, לאונרדו בונוצ'י, "המשחקים האלה עוזרים לנו. הם מראים לנו את הערך של רוח והקרבה. עשינו לעצמנו חיים קשים, עשינו טעויות. עכשיו יש לנו פגרה ואנחנו צריכים להגיע מוכנים למחזור החדש של המשחקים. המסע הזה יהפוך את מילאן לגדולה שוב. אנחנו רק בהתחלה. אנחנו צריכים להשתפר ולהפוך לקבוצה יותר מגובשת. נאפולי ויובנטוס עדיין טובות מאיתנו".

מונטלה עצמו התייחס לסוסו, שנפוצו שמועות על אפשרות שיעזוב: "הוא חלק מהפרוייקט שלנו. אנחנו מעריכים אותו מאוד. אף פעם לא חשבנו למכור אותו. הוא שחקן הכרעה". על המשחק עצמו אמר המאמן האיטלקי: "יש לו משמעות גדולה. אני מקווה שנוכל להשיג עוד ניצחונות כאלה".

בעוד מילאן עבדה קשה בשביל הניצחון, נאפולי נתנה עוד משחק לפנתיאון עם 1:3 ביתי על אטאלנטה, כשהיא חוזרת מפיגור עם קונצרט במחצית השניה ומכניעה את הכבשה השחורה שלה מהעונה שעברה.

בסיום המשחק ניגש שוער נאפולי, פפה ריינה, לקהל המארח והודה לו כשדמעות בעיניו. הדיווחים באיטליה מדברים על כך שמדובר במשחק האחרון של השוער הספרדי במדי הקבוצה, כאשר פ.ס.ז' הגישה עליו הצעה. כשנשאל אם מדובר בהופעת הפרידה שלו אמר: "אני לא יודע".