הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

השוער כבש בדקה 95 וסידר נקודה היסטורית לבנבנטו

מטורף: שניות ספורות לפני ההפסד ה-15 ברציפות, אלברטו בריניולי עלה להתקפה בצעד של ייאוש וקבע 2:2 סופר דרמטי לעולה החדשה מול מילאן. לא הבכורה לה קיווה גאטוזו

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  03.12.17 - 15:28

תגיות: בנוונטומילאן

המחזור ה-15 בליגה האיטלקית נמשך היום (ראשון) עם דרמה משוגעת במשחק בין מילאן לבנבנטו. העולה החדשה הצליחה להשיג נקודה היסטורית עם 2:2 דרמטי מול הרוסונרי כששוערה, אלברטו בריניולי חתום על שער השוויון בדקה ה-95. בהמשך, אינטר תוכל להעפיל לפסגה, כשתארח את קייבו.

בנוונטו - מילאן 2:2
בכורה של ג'נארו גאטוזו? דרך חדשה? הצחקתם את הרוסנרי. גם מול העולה החדשה, שעדיין לא השיגה נקודה בליגה עד היום, מילאן התקשתה ואיכזבה, אבל הייתה יכולה לסיים עם שלוש נקודות חשובות. בדקה ה-95, המכשפות הצליחו להשיג שוויון דרמטי כשלא אחר מהשוער שלה הוא זה שחתום על הנקודה ההיסטורית.

בדקה ה-38, מילאן עלתה ליתרון. הגנת בנוונבטו התקשתה להרחיק כדור חוץ, ג'אקומו בונאבנטורה נגח פעמיים וכבש. חמש דקות במחצית השנייה, המכשפות הצליחו להשיג את השוויון הראשון והמפתיע, כשבעיטה מהאוויר של בראט דג'ימסיטי נהדפה על ידי ג'יאנלואיג'י דונארומה, גאורגה פושקש הקדים את פרנק קסיי בריאבונד ומצא את הרשת.

שבע דקות הספיק לשוויון הזה להחזיק. ניקולה קאליניץ' קיבל הגבהה נהדרת מבונאבנטורה, התרומם גבוה מעל הגנת בנבנטו והחזיר את הצבע ללחיים של גאטוזו. העולה החדשה לא התייאשה ופתחה בלחץ על השער של מילאן, שנותרה בעשרה שחקנים החל מהדקה ה-75, אז אלסיו רומניולי ספג צהוב שני ואדום.

עם הרוח הגבית, בנבנטו נכנסה לטירוף והגיעה למספר מצבים קורצים. דקה חמישית בתוך תוספת הזמן הגיע הרגע לו חיכו כל תושבי העיר הקטנה. דנילו קטאלדי הגביה בעיטה חופשית אחרונה בהחלט, בריניולי הרים את הראש ושלח נגיחה מדויקת לפינה השמאלית של דונארומה. השוער רץ מיד לחגוג עם הספסל והאוהדים שלא היו יכולים לעצור את הדמעות.