עימות בין ספאלטי לקייליני בירידה למחצית

מאמן אינטר התפרץ לעבר בלם יובנטוס: "תן לשופט לשפוט"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  10.12.17 - 11:20
תחילת כתבה

אחרי 45 משחקים בהם כבשה לפחות שער אחד בסרייה A, יובנטוס נעצרה. הגברת הזקנה נתקלה בחומה הבצורה של אינטר וספאלטי וסיימה ב-0:0 עם מוליכת הטבלה, שיכולה לאבד את מקומה לנאפולי, אז זו תנצח את פיורנטינה.

בכלל הצמרת באיטליה היא הצפופה ביותר בשנים האחרונות. שלושה מחזורים לסיום הסיבוב, אינטר נמצאת שתי נקודות מעל נאפולי עם משחק עודף. יובנטוס שלישית עם מספר נקודות זהה לזה הפרטנופיי ורומא רביעית, ארבע נקודות פחות, אבל עם שני משחקים ביד.

"אני לא מאוכזב מהתוצאה", אמר לוצ'יאנו ספאלטי, שנותר לא מנוצח העונה, "יצרנו לעצמנו זהות אחרי כמה עונות לא טובות של אינטר. היינו יכולים להוציא יותר מהמשחק הזה, אבל איבדנו את הכדור בקלות מדי כי לא היינו מספיק נחושים במחצית השניה".

בירידה למחצית נרשם עימות בין ג'יורג'יו קייליני לבין ספאלטי, שזעם על כך שבלם יובה התלונן אל עבר השיפוט: "תן לו לשפוט". המאמן הסביר בסיום: "קייליני הסביר לי שהוא רק רצה לדבר עם השופט, לי זה היה נראה יותר מזה, אבל השופט אמר לי שזה נורמלי, אז כנראה שפירשתי לא נכון את הסיטואציה. הלבנו את העניינים במחצית".

אחד הגורמים לכך שאינטר לא ספגה, השוער סמיר הנדנוביץ', פירגן למאמנו: "כל אימון איתו הוא כמו משחק. יש שיפור, אבל אנחנו עדיין לא בשיאנו. אנחנו עושים עבודה טובה בהגנה ועל זה מגיע קרדיט למאמן ולצוות שלו. באיטליה, ההגנות הטובות ביותר זוכות בתארים".

בצד השני, גם מסימיליאנו אלגרי היה מרוצה: "איפשרנו לאינטר רק בעיטה אחת למסגרת, היה חסר רק שנבקיע. הייתה הופעה טובה יותר ממה שציפיתי כי השחקנים לא בכושר טוב". על כך שדיבאלה רק עלה מהספסל הוסיף: "הוא צריך לשפר את הכושר הגופני שלו. לא צריך להפריז בחשיבות של הכושר, אבל זה בהחלט עוזר כשאתה רץ כל הזמן".