הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בונוצ'י: "בתחילת העונה הצטערתי על המעבר"

בלמה של מילאן בראיון נדיר: "גאטוזו מזכיר לי את קונטה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  01.03.18 - 21:28
בונוצ'י. יפגוש את האקסית בגמר הגביע (getty)
בונוצ'י. יפגוש את האקסית בגמר הגביע (getty)
תחילת כתבה

אחת העברות הכי מטלטלות של הקיץ האחרון הייתה החתימה של לאונרדו בונוצ'י במילאן, אחרי שבע עונות נפלאות ביובנטוס. פתיחת העונה של הבלם המעוטר עם הרוסונרי הייתה גרועה, אבל מאז הגעתו של ג'נארו גאטוזו מילאן עלתה על דרך המלך. היום (חמישי) העניק בונוצ'י ראיון לתקשורת האיטלקית.

"אם להיות כנה, אחרי שעברתי חשבתי למה עשיתי את זה", סיפר בונצ'י, "תהיתי אם זה היה שווה את זה. לא הייתי ביכולת הרגילה שלי בגלל שהמצב המנטלי והמצב רוח יכול לשנות הכל. אחר כך הצלחתי להתרכז במה שקורה על המגרש ופחות בכל המסביב".

"ניצחונות הם התרופה הטובה ביותר לכל בעיה, אבל גאטוזו הזכיר לנו כל הזמן להישאר עם הרגליים על הקרקע", הוסיף הבלם. "במונחים של כריזמה ונחישות, הוא מזכיר לי את אנטוניו קונטה. תמיד הייתה לי אמונה גדולה בקבוצה, פרוייקט הזה ובגאטוזו. הוא הוכיח שלמרות שאין לו הרבה נסיון, הוא יודע איך לגרום לקבוצה לשחק".

"העפלה לליגת האלופות היא מטרה ואני מאמין שאנחנו יכולים לעשות את זה", אמר הבלם בן ה-30, "כל עוד זה אפשרי מבחינה תיאורטית, אני מאמין בסיכויים שלנו. כך אני בחיים האישיים שלי וכן מתנהל ככדורגלן. באוקטובר הספידו אותנו, אבל עכשיו אנשים כבר אומרים דברים אחרים".