ג'נארו גאטוזו האריך חוזה במילאן עד 2021

רינו על הדרבי: "הרווחנו נקודה". ספאלטי: "הגיע לנו לנצח"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  05.04.18 - 18:10
תחילת כתבה

למרות ההפסד ליובנטוס ביום שבת והתיקו בדרבי מול אינטר אמש (רביעי), במילאן האריכו הערב לג'נארו גאטוזו את החוזה עד 2021. המאמן, שהחליף את וינצ'נזו מונטלה בסוף חודש נובמבר והוציא את העגלה מהבוץ, קיבל באופן רשמי את הבעת האמון.

שחקן העבר ואהוב הקהל, שהתחיל את העונה כמאמן קבוצת הנוער של המועדון, הרוויח עד כה את השכר הנמוך ביותר מבין מאמני הליגה (120 אלף יורו) ועל פי ההערכות ישתדרג לסכום של שני מיליון יורו לשנה, בכל אחת משלוש העונות הבאות.

למרות הבשורות הטובות, המועדון מאוכזבים מהיכולת ב-0:0 מול אינטר, תוצאה שכמעט חותמת סופית את העובדה שהקבוצה לא תשחק בעונה הבאה בליגת האלופות. במילאן מודים שהיריבה העירונית הייתה טובה יותר. "הרווחנו נקודה", אמר בסיום גאטוזו שהוסיף: "אינטר הייתה ראויה יותר, היא גרמה לנו לסבול. עשינו יותר מדי טעויות. אני שמח עם הנקודה".

"זו נקודה יקרה כי היינו קרובים להפסד. הם שינו טקטיקה בשבועות האחרונים והם יכולים לגרום בעיות לכל קבוצה. אני שמח שלא ספגנו שער". התוצאה השאירה את מילאן במרחק שמונה נקודות מאינטר שבמקום הרביעי, אך גאטוזו לא מאבד תקווה: "כל עוד יש סיכוי נמשיך להילחם".

אם לא די בכך, מגן הקבוצה אנדראה קונטי יעבור היום ניתוח נוסף בברכו שאחר שקרע שוב את הרצועות. האיטלקי המבטיח שהגיע בקיץ מאטאלנטה והחמיץ את כל העונה בשל פציעה, נפצע שוב באותו הברך באימון הקבוצה וצפוי להיעדר מהמגרשים לחצי שנה נוספת.

בצד השני של העיר, האווירה מעט שונה. באינטר אמנם מאוכזבים שא הצליחו להשיג את שלוש הנקודות, אבל אופטימיים מצורת המשחק ומצבם בטבלה. "אני מרגיש טוב", אמר לוצ'אנו ספאלטי בסיום. "הקבוצה שיחקה טוב, נצטרך לעשות זאת גם במחזורים הבאים. אני רואה אינטר חזקה, אני בטוח בעתיד שלנו. אני שמח עם התצוגה של השחקנים על המרגש".

המאמן נשאל על שתי החמצות הענק של החלוץ מאורו איקארדי, שמנעו מאינטר את הניצחון: "אין משהו שאנחנו יכולים לעשות, זה מאכזב כי היינו ראויים לשלוש נקודות. שום דבר לא השתנה עבורנו, מילאן עדיין שמונה נקודות מאחורינו, אפילו שהיא עדיין במרוץ".