אלגרי: "מול נאפולי ניראה אחרת לגמרי"

מאמן יובה אחרי ה-1:1 מול קרוטונה. אינסינייה: "שהקבוצה הטובה תנצח"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  19.04.18 - 08:49
תחילת כתבה

בתחילת השבוע, היה נראה שיובנטוס מתחילה לברוח בפסגה בדרך לאליפות נוספת, אבל אמש (רביעי) הקלפים נטרפו. הביאנקונרי סיימו ב-1:1 מול קרוטונה, נאפולי השיגה 2:4 חשוב ופתאום הפער שוב עומד על ארבע נקודות בלבד, רגע לפני המפגש הלוהט ביותר בליגה האיטלקית בין השתיים.

למרות איבוד הנקודות, מסימיליאנו אלגרי לא ממש מודאג: "רק לפני חודש, היינו מרוצים מאוד להגיע למפגש הזה ביתרון של ארבע נקודות בפסגה. המשחק מול נאפולי הולך להיות מרתק מאוד, אנחנו חייבים לנצח כדי לעשות צעד משמעותי לאליפות, אבל העונה ממילא נגמר בסוף מאי. אנחנו נראים טוב מבחינה פיסית ואני בטוח שבראשון ניראה אחרת לגמרי".

מאמן יובנטוס דיבר בנוסף על איבוד הנקודות המאכזב מול קרוטונה: "לשחק מולה זה תמיד קשה, עשינו מעט מאוד במשחק הזה ולא נראינו טוב. הייתה לנו תחושה שנספוג כבר במחצית הראשונה, ולא ידענו לשמור על היתרון. זה פשוט לא היה הערב שלנו".

בחלק הדרומי של איטליה, נאפולי חגגה ניצחון משכנע על אודינזה ושמרה על סיכוי להשיג אליפות שלישית וראשונה מאז 1990. "נחמד שהפער הוא רק ארבע נקודות, אבל עדיין לא השגנו כלום", אמר לורנצו אינסינייה. "ננצל את הניצחון הזה ונתחיל לעבוד קשה לקראת המשחק בראשון, שיהיה חשוב מאוד לקרבות האליפות".

אינסינייה נמצא העונה בירידה ואמש כבש את השער הראשון ושבר בצורת של חודש וחצי. "אני מאוד שמח מכך, אבל הרבה יותר מהניצחון. עכשיו אנחנו חייבים לצאת לטורינו עם המנטליות הנכונה. הראינו כבר שלנאפולי יש אומץ ונשמה, זה יהיה משחק של 11 נגד 11 ושהקבוצה הטובה יותר תנצח".