דיבאלה ומרטנס עשויים להתחיל על הספסל

אלגרי וסארי יפתיעו לקראת משחק העונה בין יובה לנאפולי?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  22.04.18 - 11:47
תחילת כתבה

הכל מוכן לקראת משחק העונה שיתקיים הערב (ראשון, 21:45) בין יובנטוס לנאפולי. לאחר איבוד הנקודות המפתיע של הגברת הזקנה בקרוטונה במחזור אמצע השבוע, התכולים ניצחו את אודינזה וצימקו את הפער מהפסגה ל-4 נקודות בלבד, כאשר ניצחון חוץ יקרב אותם למרחק נגיעה, כשיישארו ארבעה מחזורים לסיום העונה.

כדי שזה יקרה, השחקנים של מאוריציו סארי חייבים להיות במיטבם. נאפולי לא ניצחה את יובה בחוץ מאז ה-2:3 ב-2009, אז הקפטן כיום מארק האמשיק כבש צמד. המשחק הראשון העונה בין הקבוצות הוכרע בזכות כיבוש בודד של גונאסלו היגוואין, שיפגוש פעם נוספת את האקסית. לפי התקשורת האיטלקית, בין 1.3 ל-1.5 מיליארד אנשים יצפו בהתמודדות המסקרנת.

המאמן האגדי אריגו סאקי אמר לקראת המשחק: "מה שסארי עשה בנאפולי הוא עבודת אומנות. הם רחוקים רק 4 נקודות מקבוצה בה יושבים שחקנים של 40 מיליון יורו על הספסל. אין להם את ההיסטוריה של יובה, ואפילו איבדו לה את השחקן החשוב ביותר. נאפולי כבר ניצחה, מה שהקבוצה הזאת עשתה ייזכר". 

אם כבר הזכרנו את סארי, המאמן אסר על אמירת המילה "יובנטוס" בחדר ההלבשה ובמתחם האימונים של נאפולי. האיטלקי מנסה להפחית את הלחץ הפסיכולוגי משחקניו והוא מאמין שקבוצתו תשחק טוב יותר אם תתרכז רק בעצמה ולא תכוון למקום הראשון.

את ג'ורג'ו קייליני המטרות של היריבה לא מעניינות: "אני כבר לא יכול לחכות למשחק, ואני בטוח שגם השחקנים של נאפולי. המשחק חשוב מאוד עבור שתי הקבוצות, אבל שום תוצאה לא תכריע את האליפות כבר עכשיו. יש עדיין משחקים קשים לשתי הקבוצות. יש לנו רצון להוכיח שאנחנו החזקים ביותר, שהסקודטו השביעי ברציפות מגיע לנו".

מבחינה מקצועית, אלגרי שוקל להשאיר את פאולו דיבאלה על הספסל, בזמן שמיראלם פיאניץ' ומריו מנדז'וקיץ' יחזרו להרכב הראשון. אצל האורחת, גם סארי עשוי להפתיע ולפתוח עם פיוטר זילינסקי וארקדיוש מיליק על חשבונן של מארק האמשיק ודריס מרטנס.