סארי: "בקצב הזה, האוהדים יברחו מהליגה"

מאמן נאפולי מתוסכל אחרי התבוסה לפיורנטינה שפתחה שוב פער של ארבע נקודות מיובנטוס: "מעודדים קבוצות שאף פעם לא מנצחות"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  30.04.18 - 09:30

תגיות: נאפולי

תחילת כתבה

רק לפני שבוע, נאפולי הייתה על גג העולם. התכולים השיגו ניצחון סופר דרמטי על יובנטוס והקטינו את הפער מהפסגה לנקודה אחת בלבד, אבל אמש (ראשון) כל העבודה שלהם ירדה לטמיון. עם הפסד 3:0 כואב לפיורנטינה, הפער מהביאנקונרי שוב צמח לארבע נקודות ונראה שיהיה קשה למאורציו סארי למחוק אותו פעם נוספת.

"אנחנו חייבים להתרכז על מה שקורה על המגרש ולא על שום דבר אחר", אמר סארי כשנשאל על הניצחון המפוקפק של יובנטוס על אינטר, שהרחיק את קבוצתו מהמקום הראשון. "התקווה היחידה שלי היא שלכל דבר יש סוף ומתישהו גם הדומיננטיות שלה תיגמר".

"הפסדנו היום בגלל הופעה רעה מאוד ועל זה אני חייב לדבר", טען מאמן נאפולי. "לתת תירוצים יהיה חסר טעם. אני רוצה להודות לאוהדים שלנו על התמיכה והגישה היוצאת מן הכלל שלהם. אנחנו לא מכונות והמשימה שלנו עכשיו היא לפצות על התבוסה הזאת בשבוע הבא".

אגב אוהדים, סארי נשמע מודאג מאוד בכל הנוגע לרמת העניין עם שליטתה של יובנטוס ביד רמה בליגה האיטלקית: "בפרמיירליג יש תחלופה של אלופות בכל שנה, זה מעלה את האהבה של הקהל וגורם לכולם לחלום על הצלחה. פה זה שונה מאוד ועלול לגרום לכך שהסריה א' תאבד הרבה אוהדים, כי הם מעודדים קבוצות שאף פעם לא זוכות".