הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

פאלוטה: נסלח לברצלונה אם תיתן לנו את מסי

נשיא רומא על המחטף של מלקום: "לא קיבלתי את התנצלותם"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  26.07.18 - 17:59

תגיות: איטלקיתרומא

אמנם מדובר רק בהכנה לעונה הקרובה, אבל בעוד פחות משבוע מצפה לברצלונה משחק מסקרן. הקטאלונים ישחקו ביום רביעי לפנות בוקר מול רומא במפגש בין הקבוצה שהחתימה את מלקום לבין זו שהוא חמק לה בין הידיים. המנהל הספורטיבי של הג'יאלורוסי, מונצ'י, כבר אמר שהפרשה מאחורי האיטלקים, והנשיא ג'יימס פאלוטה מצא זמן להתבדח.

"ברצלונה התנצלה בפנינו, אבל לא קיבלתי את ההתנצלות", אמר פאלוטה, "הדרך היחידה שאקבל את ההתנצלות שלהם היא אם הם יתנו לנו את ליאו מסי. האם זה יגרום לנו לא לעשות עסקים עם ברצלונה בעתיד? לא, זה לא נכון. מדובר במועדון גדול יותר מאיתנו".

כזכור, מלקום כבר היה על סף מעבר מבורדו לרומא אחרי שהושיג סיכום בין המועדונים ובין האיטלקים לקשר הברזילאי. הוא אף עמד לעלות על מטוס לרומא, אך אז בארסה נכנסה לעניינים והחתימה אותו בסופו של דבר. "בבוקר מונצ'י שוחח עם הסוכן של מלקום וכבר הושג סיכום", אמר פאלוטה, "פנינו לייעוץ משפטי וכנראה שבורדו תצטרך להעיד בנושא".

פאלוטה דיבר גם על ראדג'ה נאיינגולן שנמכר לאינטר: "שקלנו מספר דברים, כולל הגיל שלו (30), והיינו צריכים לקבל החלטה. (אוסביו) די פרנצ'סקו החליט שהגיע הזמר למכור אותו". על חאבייר פאסטורה שהצטרף לרומא אמר פאלוטה: "היינו צריכים שחקן שימכור לשחקנים המוכשרים שיש לנו בהתקפה".