הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

היגוואין וקלדארה במילאן, בונוצ'י ביובה

רשמית: החלוץ והבלם יוצגו אצל הרוסונרי במסע"ת בשישי

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  02.08.18 - 22:08

עכשיו זה רשמי: אחת העסקאות המסקרנות של הקיץ נסגרה אחרי שמילאן הכריזה הערב (חמישי) על החתמתם של גונסאלו היגוואין ומתיה קלאדרה, בעוד יובנטוס הודיעה על חזרתו של לאונרדו בונוצ'י.

מילאן תציג את החלוץ והבלם במסע"ת מיוחדת מחר. "פיפיטה" שיחק במדי הביאנקונרי בשנתיים האחרונות ויעבור בהשאלה למילאן, לה תהיה אפשרות להשלים את הרכישה בקיץ הבא. קלאדרה הבלם בן ה-24, לעומת זאת, נרכש על ידי הרוסונרי וחתם על חוזה ארוך טווח לחמש שנים.

בצד השני, כאמור, ושנה אחת בלבד אחרי שעזב את יובנטוס בזעם, לאונרדו בונוצ'י חוזר לטורינו. הבלם הוותיק שעבר למילאן, חתם אצל האלופה בחוזה המוערך ב-5.5 מיליון יורו לעונה, לעומת 7.5 מיליון אותם הרוויח אצל הרוסונרי, והגיע כבר במהלך שעות הצהריים לבדיקות רפואיות במתחם האימונים של יובנטוס.

העסקה יצאה לפועל בתום אופרציה לא פשוטה, בעיקר בכל הקשור לגונסאלו היגוואין. לאונרדו, המנהל המקצועי החדש/ישן של מילאן, הצליח לסגור את העסקה עם ניקולאס, אחיו של החלוץ שמשמש גם כסוכנו. הארגנטינאי יגיע לסן סירו בהשאלה עבור 18 מיליון יורו, עם אופציית רכישה בסיום העונה עבור 36 מיליון יורו נוספים. הסיבה לפריסת התשלומים הן בעיות הפייר-פליי הפיננסי שיש למילאן מול גורמי אופ"א. היגוואין ירוויח כ-8 מיליון יורו לעונה, בארבע השנים הבאות, כאשר בשנה הראשונה יקבל גם פיצוי של מיליון יורו מיובנטוס.

כבר הבוקר היגוואין עבר את הבדיקות הרפואיות במתחם האימונים של מילאן, זאת לאחר שהגיע לעיר במהלך הלילה. קלדארה ובונוצ'י עזבו את מחנה האימונים של יובנטוס ומילאן בארה"ב בהתאמה והצטרפו לקבוצותיהם החדשות במהלך היום.

היגוואין דיבר בפני התקשורת עם הגעתו למילאנו: "אני שמח עם ההרפתקה החדשה. תודה לאוהדי מילאן שקיבלו אותי, אבל גם לאוהדי יובנטוס. כבר דיברתי עם גאטוזו".

מסימיליאנו אלגרי, מאמנה של יובה ששוהה עם הקבוצה בארה"ב, סיפר על המעבר: "בונוצ'י חוזר אלינו אחרי שנה. הוא שחקן חשוב מאוד. אני רוצה להודות להיגוואין על השנתיים שנתן לנו. מילאן הרוויחה חלוץ מצוין. לגבי קלדארה, הוא שחקן צעיר מצוין ויחד עם רוגאני ורומאניולי הם הבלמים הטובים שיש לנו באיטליה".

מדובר במכה קשה לצ'לסי של מאוריציו סארי. הבלוז חשקו גם בהיגוואין וגם בקלדארה, ולעת עתה יישארו בידיים ריקות. לפי הדיווחים, האנגלים צפויים לנסות את מזלם עם דניאלה רוגאני, בלמה הצעיר של יובנטוס.