הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

גונסאלו היגוואין: "רוצה להחזיר את מילאן לטופ"

קלדארה והחלוץ הוצגו: "לא מצטער שלא אשחק שוב עם רונאלדו"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  03.08.18 - 15:43

(בווידאו: רונאלדו מגיע ליובנטוס)

הליגה האיטלקית שוב רותחת. המעבר של כריסטיאנו רונאלדו מריאל מדריד ליובנטוס הסיט את הזרקור חזרה אל הליגה שהייתה הטובה באירופה בשנות ה-90, ויצר תגובת שרשרת שהשפיעה על שאר קבוצות הסרייה A. אחת הבולטות שבהן היא מילאן שהציגה היום (שישי) במסיבת עיתונאים את שחקני הרכש, גונסאלו היגוואין ומתיה קלדארה.

"אני מודה למילאן על האמון שהם נתנו בי", סיפר היגוואין, "הפרוייקט של המועדון קסם לי. אני רוצה לעשות דברים גדולים עם הקבוצה הזאת. לאוהדים מגיע לראות את מילאן חוזרת לטופ העולמי. אני לא מצטער שלא אשתף פעולה עם רונאלדו, אני מרוצה מהאתגר החדש שלי".

"היו לי חילוקי דעות עם אלגרי, אבל זה לא מה שגרם להגעה שלי למילאן", הוסיף החלוץ, "יש לי הרבה אמון בקבוצה הזאת ובצוות המקצועי. המטרה כפי שכבר אמרתי היא לקחת את מילאן הכי רחוק שרק אפשר. הגורם היחיד שרצה אותי בצ'לסי הוא מאוריציו סארי, כאן כולם רצו אותי".

"הימים האחרונים היו מטורפים מבחינתי", אמר קלדארה, "הגעתי למועדון חדש וראיתי הרבה התלהבות. אני כבר לא יכול לחכות להוכיח מה אני שוווה, אנסה לעשות את הטוב ביותר שלי. מילאן זה מועדון עם היסטוריה אדירה, שחקני ההגנה הטובים ביותר של הכדורגל האיטלקי שיחקו כאן. עבורי זאת הייתה בחירה מאוד קלה".

"כל ילד חולם לשחק יום אחד במילאן", המשיך הבלם בן ה-24, "יש פה קהל מצוין והסן סירו הוא האצטדיון עם האווירה הכי משוגעת באיטליה. גאטוסו הוא בן אדם מאוד ישיר, חשוב לו שהקבוצה תשחק עם אותה התלהבות שאפיינה אותו כשחקן. אני רוצה לתרום כמה שיותר".