הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מאלדיני חזר למילאן: "אני מאמין בפרויקט"

השחקן האגדי קיבל תפקיד ניהולי. לאונרדו: "לאף קבוצה אין סמל כזה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  06.08.18 - 17:30

פאולו מאלדיני, אגדת מילאן, חזר רשמית למועדון וקיבל את תפקיד המנהל האסטרטגי. "העידן החדש של מילאן מחוזק בשמו של פאולו מאלדיני, שהפך למנהל האסטרטגי החדש של הקבוצה בתחום הספורטיבי", נכתב בהודעה הרשמית.

עוד נכתב בהודעת המועדון: "פאולו הוא אגדה חיה בהיסטוריית הרוסונרי עבור מעמדו יוצא הדופן, הכישרון, ההנהגה, נאמנותו ושורת ההצלחות והשיאים, שאין כמותם. איכויות אלה ישחקו תפקיד מכריע בהחזרת מילאן למקום בו היא ראויה להיות".

הערב (שני) מאלדיני הוצג במסיבת עיתונאים רשמית: "המגן האגדי דיבר על העבודה החדשה ועל תום האחריות שלו: "אהיה אחראי לקבוצה הבוגרת, לנוער, לשוק ההעברות ולקשר עם המאמן. בעיקרון, אותם התפקידים כמו של לאונרדו".

המגן האגדי דיבר על העבודה החדשה ועל תום האחריות שלו: "אהיה אחראי לקבוצה הבוגרת, לנוער, לשוק ההעברות ולקשר עם המאמן. בעיקרון, אותם התפקידים כמו של לאונרדו. סיימנו פעמיים ברציפות במקום השישי, ננסה לשפר את הקבוצה". 

לאונרדו עצמו הוסיף: "מאלדיני מייצג את ההיסטוריה של המועדון. לאף קבוצה אחרת אין סמל כזה". המנהל הספורטיבי התייחס לקאקה, אותו הביא בעבר למועדון כששימש כסקאוט: "אני מעריץ אותו, הוא הביע את רצונו להיות מנהל. בספטמבר הוא יהיה במילאן, אבל זה עדיין לא סגור".

הברזילאי דיבר על שוק ההעברות הרותח: "מילינקוביץ'-סאביץ' הוא חלום לקבוצות רבות, אבל זה לא אפשרי. קאליניץ' לאתלטיקו? כן, זה כמעט סגור. לא הוגשה שום הצעה על סוסו, הוא יישאר איתנו. ראביו? אין מו"מ בשלב זה, אבל הוא שחקן מצוין".

מאלדיני ערך למעלה מ-900 הופעות במדים האדומים-שחורים בין השנים 1984 ל-2008. המגן השמאלי שהפך לבלם לקראת הפרישה, זכה בין היתר בשבע אליפויות, חמישה גביעי ליגת האלופות ושיחק 127 פעמים עבור איטליה.

למרות זאת, הוא סירב להישאר במועדון אחרי הפרישה בשל יחסיו עם הנשיא לשעבר סילביו ברלוסקוני, וגם בחר לומר 'לא' לבעלים הסיני לי יונגנונג, שכבר לא מחזיק בקבוצה. מדובר ב'וי' נוסף עבור ההנהלה החדשה ברשות לאונרדו וקבוצת אליוט האמריקאית ששולטת כעת במועדון, לאחר שגונסאלו היגוואין ומתיה קלדארה כבר חתמו.