הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

דיווח: זלאטן קרוב לחזרה למילאן בינואר

הכוכב יעזוב את LA. המחלוקת מול הרוסונרי: אורך החוזה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  14.11.18 - 20:07

תגיות: איטלקית

תחילת כתבה

האם זלאטן איברהימוביץ' בדרך חזרה למילאן? על פי הדיווחים באיטליה, הסופרסטאר השבדי מתקרב לאקסית ועשוי לחבור לשורותיה מחדש בחלון ההעברות הקרוב של ינואר.

זלאטן בן ה-37 שייך ללוס אנג'לס גלאקסי מארצות הברית, אליה הצטרף ממנצ'סטר יונייטד בחודש מאי האחרון. איברהימוביץ' שיחק במשך שנתיים במדי הרוסונרי בין 2010 ל-2012, הבקיע לא פחות מ-56 שערים ב-85 משחקים ועזר לקבוצה לזכות בתואר האליפות האחרון שלה ב-2011. ההצלחה במילאן גרמה לפ.ס.ז' לרכוש את זלאטן בהעברת ענק בקיץ 2012, אבל השבדי בעצמו סיפר על כך שלא רצה לעזוב את סן סירו.

הספקולציות והשמועות לגבי חזרה אפשרית של איברהימוביץ' לאיטליה הופרחו לאוויר כבר לפני מספר חודשים, אבל על פי "סקיי איטליה" הקאמבק המרגש קרוב מתמיד. סוכנו של הסופרסטאר, מינו ראיולה, שמייצג כוכבים נוספים כמו פול פוגבה, ג'יאנלואיג'י דונארומה ומריו באלוטלי, נמצא בקשר הדוק עם המנהל הטכני של מילאן, לאונרדו, ומנהל מולו את המשא ומתן.

זלאטן משתכר בארצות הברית כ-1.5 מיליון דולר לעונה, אבל חשוב לציין כי המשכורת שלו משוכללת גם בהתאם להכנסות מעסקאות ספונסר. בכל מקרה, באיטליה צופים כי הדרישות שלו ממילאן לא יהיו גבוהות מדי והשכר לא יהווה מכשול. על פי ההערכה, זלאטן ישתכר בקדנציה המחודשת במילאן כ-4 מיליון יורו לעונה, כשעיקר הדיונים לאחרונה הם על אורך החוזה.

מילאן מעדיפה להציע לאיברהימוביץ' חוזה בן שישה חודשים בלבד, עם אופציה לשנה נוספת, אבל השבדי מתעקש לחתום לשנה וחצי מראש. החוזה הנוכחי שלו בגלאקסי יפוג בקיץ 2019.