רונאלדו: "אין לי שום אובססיה לתארים אישיים"

הפורטוגלי בראיון מקיף בארץ מולדתו: "אני לא מסתיר את זה שאני שמח כשאני מנצח או זוכה במשהו, אבל זה לא סוף העולם כשזה לא קורה. האשמות על האונס? נגעלתי"

מערכת אתר ערוץ הספורט  31.12.18 - 18:07
תחילת כתבה

אחד האנשים שעשו את שנת 2018 הוא ללא ספק כריסטיאנו רונאלדו. החל מהשערים הענקיים בליגת האלופות שהובילו עד להעפלה לגמר, דרך המעבר ליובנטוס ועד להאשמות האונס - אחד הסיפורים המתוקשרים ביותר בקריירה של הפורטוגלי. היום (שני) הוא התראיין במדינת הולדתו על החשיבות של תארים אישיים וההתייחסות שלו לההאשמות שצפו כלפיו.

"אין לי שום אובססיה לפרסים או תארים אישיים", אמר רונאלדו. "הדבר הכי חשוב הוא לזכות בתארים קולקטיביים עם הקבוצה ולעזור לה. השאר מגיע בעצמו באופן טבעי. אני לא חושב תמיד על שבירת שיאים, אני עובד בעיקר כדי לעזור למועדון ולהיות ברמה הכי גבוהה שאני יכול. אני לא מסתיר את זה שאני שמח כשאני מנצח או זוכה במשהו, אבל זה לא סוף העולם כשזה לא קורה".

הכוכב הוסיף: "אני מתכנן להיות זמין לנבחרת שוב ב-2019. היו שערים ב-2018 שכבשתי שכנראה נחשבים לחשובים ביותר בקריירה שלי. זה ממש לא קל, כי כל הזמן הרמה הטקטית והפיזית של הקבוצות רק ממשיך לעלות, ולכן אני צריך כל הזמן להמשיך לעבוד יותר ויותר קשה כדי להישאר בטופ. האשמות על אונס? זה הגעיל אותי, אבל באותו הזמן אני נשאר רגוע, בקרוב הכל יתבהר".

הדפס