דיווח: יובה "תקריב" את דיבאלה עבור אמבפה

באיטליה טוענים: האלופה תנסה לצרף את כוכב פאריס סן ז'רמן

מערכת אתר ערוץ הספורט  02.01.19 - 15:12
תחילת כתבה

אחרי שהדהימה בקיץ האחרון כששמה את ידיה על כריסטיאנו רונאלדו, יובנטוס מתכננת בחלון ההעברות הבא מהלך שבסיומו תחתים את הכישרון הצעיר הגדול ביותר בעולם כרגע. על פי דיווח ב"לה רפובליקה" האיטלקי, במועדון מוכנים "להקריב" את פאולו דיבאלה על מנת לשים את ידיהם על קיליאן אמבפה מפ.ס.ז'.

עוד קודם לכן דיווחו בצרפת כי הפריזאים ייאלצו למכור את אמבפה או ניימאר בשל מגבלות הפייר-פליי-הפיננסי ובגברת הזקנה מוכנים להוציא סכומי כסף חסרי תקדים על מנת למשוך אליהם את מי שנחשב לשחקן עם הפוטנציאל הגדול ביותר להפוך לכוכב שנים קדימה.

בדיווח מציינים כי מעבר לסכום ההעברה, העלויות הנלוות של אמבפה לא צפויות להיות גבוהות כמו במקרה רכישתו של רונאלדו, שכן הוריו הם הסוכנים שלו. אצל הפורטוגלי, לדוגמה, ז'ורז'ה מנדש דרש בונוס חתימה גבוה מאוד, מה שיימנע, כך טוענים, במקרה של הצרפתי.

הנשיא, אנדראה אניילי, כבר הצהיר בעבר כי הוא רוצה לצרף "רונאלדו בן 25" ואמבפה, למרות שהוא צעיר יותר, מתאים לפרופיל. במועדון ישתמשו בכסף שייכנס ממכירת דיבאלה, כ-100 מיליון יורו הם מעריכים, על מנת לשלם לפ.ס.ז', כאשר באיטליה טוענים כי אינטר כבר הביעה עניין ברכישת השחקן.

הדפס