רונאלדו מבטיח: "אזכה עם יובה באלופות"

הכוכב שיחרר הצהרה. וגם: המעבר לאיטליה מעיני פאביו פרטיצ'י, מנהלה הספורטיבי של הגברת הזקנה

מערכת אתר ערוץ הספורט  03.01.19 - 17:03
תחילת כתבה

כריסטיאנו רונאלדו ללא ספק חווה עונת בכורה מוצלחת על אדמת איטליה כשהוא מוביל את יובנטוס למקום הראשון בליגה ללא הפסדים ולשמינית גמר ליגת האלופות. אבל נראה שזה לא מספיק לחלוץ, שמוביל את טבלה הכיבושים בסרייה איי עם 14 שערים ולא מתבייש לחלק הבטחות לאוהדים. "הקהל לא רוצה שאציל את המדינה, אבל אני נשבע שאעשה את הבלתי אפשרי ואזכה עם יובנטוס בליגת האלופות", הוא אמר לתקשורת בדובאי, שם אמור לקבל עוד פרס, הפעם במסגרת אירוע של פיפ"א.

ההתבטאות של רונאלדו הוציאה תגובה גם מהמנהל הספורטיבי של יובה, פאביו פרטיצ'י, שדיבר על המעבר של הפנומן לאיטליה, מעמד החתימה וההצלחה של אלופת איטליה: "הכל קרה מאוד מהר, זאת הייתה העברה היסטורית. המגע הראשוני היה בזמן רבע גמר ליגת האלופות, אז ז'ורז'ה מנדש, סוכנו של רונאלדו, אמר לי שהוא רוצה להגיע ליובנטוס. בהתחלה חשבתי שזו בדיחה, ואז דיברנו על קאנסלו והוא מיד חזר לרונאלדו, באותו רגע הבנתי שאפשר לנסות".

"אנחנו יודעים מי זה רונאלדו, אין הרבה מה להוסיף לגביו", הוסיף פרטיצ'י על החלוץ. "אנחנו שמחים שהוא איתנו ולא רק בגלל היכולת הטקטית. הוא עובד קשה בכל יום מחדש ושם לב לכל פרט קטן. זו הדוגמה הכי טובה, כי אם אתה מסתכל על השחקן הטוב בעולם מתאמן ככה כולם מרגישים מחוייבים לעשות את אותו הדבר".

הדפס