לאציו בחצי עם 3:4 על אינטר בפנדלים

גביע: הנשרים יפגשו את מילאן אחרי דרמת ענק בסן סירו, בה איקרדי (125) מחק בשלב מאוחר מאד יתרון של אימובילה (109) לפני ההכרעה מהנקודה הלבנה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  01.02.19 - 00:54
(getty, Marco Rosi)
(getty, Marco Rosi)
תחילת כתבה

היישורת האחרונה במפעל הגביע באיטליה מתקרב. אחרי ההפתעות הענקיות עם ההדחה של יובנטוס על ידי אטאלנטה וה-1:7 של פיורנטינה על רומא, לאציו השלימה הערב (חמישי) את תמונת חצי הגמר במפעל עם 0:1 דרמטי במיוחד על אינטר אחרי הארכה.

90 הדקות הראשונות הסתיימו בתוצאה מאופסת, אך עם לא מעט מצבים מפוספסים. צ'ירו אימובילה (109) העלה את לאציו ליתרון עם שער בבעיטה די חלשה לרשת. עוד לפני כן השופט של המשחק ביטל פנדל לטובת אינטר בעזרת שימוש במערכת ה-VAR, ובדקה ה-116 נעזר במערכת שוב כדי לבטל כרטיס אדום לקוואדוו אסמואה.

אבל הדרמה האמיתית הגיעה עמוק בתוספת הזמן של ההארכה, בדקה ה-123. סרגיי מילינקוביץ' סאביץ' הכשיל את רוסאריו אביסו, וסטפן ראדו ספג כרטיס אדום על דיבורים מיותרים עם השופט. מי שנשלח לנקודה הוא מאורו איקרדי, שבדקה ה-125 קבע שוויון.

בסופו של דבר לאציו ניצחה בפנדלים 3:4 בזכות החטאות של לאוטרו מרטינס וראג'ה נאינגולן, והיא תפגוש את מילאן בשני מאבקים על הכרטיס לגמר, אחרי שזו ניצחה את נאפולי שלשום 0:2. פיורנטינה ואטאלנטה תיאבקנה בחצי הגמר השני.