באתי לעזרת חבר: 0:1 לאינטר אצל פארמה

איקרדי החמיץ, מרטינס הכריע (79). 0:0 לנאפולי בפירנצה

מערכת אתר ערוץ הספורט  09.02.19 - 23:23
המבשל והכובש (Getty)
המבשל והכובש (Getty)
תחילת כתבה

יממה לפני שיובנטוס תתארח במפאיי סטדיום אצל ססואולו, נאפולי לא הצליחה להתקרב היום (שבת) לגברת הזקנה אחרי שסיימה ב-0:0 עם פיורנטינה. בהמשך, אינטר הצליחה לחזור עם הנקודות מאניו טארדיני עם 0:1 יקר על פארמה.

פיורנטינה - נאפולי 0:0
אצטדיון הארטמיו פרנקי ממשיך לא להסביר פנים לסגנית האלופה. הפרטנופי לא ניצחו שם מאז 2014 וגם הערב הרצף לא נשבר. קרלו אנצ'ולטי פתח עם קאייחון, אינסינייה ומרטנס בהתקפה, אבל גם הם וגם מיליק ו-ורדי שעלו מהספסל לא הצליחו להכניע את אלבן לאפונט הצעיר. הפולני היה קרוב מאוד בתוספת הזמן, אבל הכדור שלו הלך לרשת החיצונית.

אחרי ההדחה מהגביע, התכולים שוב לא כבשו, פעם שלישית בארבעת המשחקים האחרונים, והפער מיובה עומד על 8 נקודות, כשלאלופה יש כמובן משחק חסר אותו היא תשלים מחר. למרות שגם היא לא הצליחה לכבוש, פיורנטינה יכולה לחייך אחרי שרשמה משחק שביעי ברציפות ללא הפסד בכל המסגרות. הפעם הוויולה גם שמרה על שער נקי.

פארמה - אינטר 1:0
ניצחון חשוב ונקודות סופר יקרות לנראזורי, שהגיעו אחרי שני הפסדי ליגה וההדחה מהגביע. עם לחץ רב על המאמן לוצ'אנו ספאלטי וכשהמרוץ לליגת האלופות פתוח מתמיד, האורחת שוב התקשתה לתרגם את המצבים לשערים כשבמוקד מאורו איקרדי. החלוץ שלא כבש שער שדה מאז אוקטובר, שבר שיא שלילי אישי כשלא מצא את הרשת ב-16 הבעיטות האחרונת שלו.

מי שהציל את המצב היה לאוטרו מאטינס, שנכנס בדקה ה-77 ועלה על לוח התוצאות כעבור שתי דקות בנגיעה הראשונה שלו. הארגנטינאי קיבל את הכדור מראג'ה נאיינגולן, הסתובב ברחבה והפציץ את הרשת העליונה. בזכות הנקודות, אינטר שמרה על המקום השלישי והחזירה לעצמה את פער חמש הנקודות מהרביעית.

הדפס