רשמי: ראמזי חתם ביובנטוס לארבע שנים

הקשר יהפוך לגדול המשתכרים הבריטים עם 400 א' ליש"ט לשבוע. הוולשי צייץ: "עוזב את ארסנל בלב כבד אחרי 11 שנים מדהימות"

מערכת אתר ערוץ הספורט  11.02.19 - 21:09
תחילת כתבה

ארון ראמזי יהיה שחקן יובנטוס החל מהעונה הבאה - כך אישרה היום (שני) הגברת הזקנה אחרי שזה גם דווח על ידי כלי התקשורת ברחבי אנגליה. הקשר הוולשי מסיים את חוזהו בארסנל בסיום העונה הנוכחית ואחרי שגרר התעניינות רבה משלל קבוצות בחר בסופו של דבר בביאנקונרי.

ראמזי ירוויח ביובנטוס סכום עתק של 400 אלף ליש"ט לשבוע, מה שיהפוך אותו לבריטי עם השכר הגבוה ביותר בכל הזמנים. הוא יעבור כמובן את בן ארצו גארת בייל וייכנס לרשימת עשרת המשתכרים הגבוהים בעולם (מקום שמיני). בארבע שנים, הוא יקבל 83.2 מיליון ליש"ט וקשה להגיד שמדובר בסכום מוצדק.

בחודש שעבר, ראמזי עבר בהצלחה את הבדיקות הרפואיות ביובנטוס ויגיע אליה בחינם. בין הקבוצות שהיו מעוניינות בוולשי ניתן למצוא את באיירן מינכן ופאריס סן ז'רמן, כשגם נעשו ניסיונות על מנת להעניק לו בארסנל חוזה חדש.

ראמזי הגיע לארסנל בקיץ 2008 והפך בשנים האחרונות לאחד השחקנים החשובים שלה, אחרי שהושאל לנוטינגהאם פורסט וקרדיף. הקשר הוולשי זכה עם התותחנים בשלושה גביעים ובנוסף היה מלך הבישולים ביורו 2016 ואף נכנס לנבחרת הטורניר בצרפת.

הקשר הוולשי צייץ לאחר החתימה הרשמית בעמוד הטוויטר שלו הודעת פרידה מרגשת מארסנל: "רציתי להפיץ הודעה אישית לכל אוהדי ארסנל שהיו כל כך נאמנים ותומכים. קיבלתם אותי כשהייתי נער והייתם שם עבורי במשך כל העליות והירידות שחוויתי במהלך תקופתי במועדון. אני עוזב בלב כבד אחרי 11 שנים מדהימות בצפון לונדון. תודה. אמשיך לתת 100% מעצמי לקבוצה ומקווה לסיים את העונה בצורה טובה לפני המעבר שלי לפרק הבא בקריירה בטורינו".
הדפס