הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ואז בא פיונטק: 0:3 גדול למילאן על אמפולי

החלוץ פרץ את הסכר (49) בדרך לניצחון ושמירה על המקום הרביעי. שער ובישול לקאסטייחו

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  22.02.19 - 23:23
שובר השוויון של מילאן (GETTY)
שובר השוויון של מילאן (GETTY)

העונה של מילאן מתחלקת לשני חלקים: לפני קשישטוף פיונטק ואחרי. הרוסונרי פתחו את המחזור ה-25 בליגה האיטלקית עם 0:3 מוחץ על אמפולי תודות לעוד משחק מצוין של החלוץ הפולני הנהדר. כעת, הם התייצבו במקום הרביעי שמוביל לליגת האלופות וקשה לראות אותם מאבדים אותו בכושר הנוכחי.

בשישה משחקים של מילאן שותף פיונטק עד כה וכבש בחמישה. הרוסונרי תקפו ללא הרף ונעצרו אצל ברתלימיי דרגובסקי במחצית הראשונה, אבל הברקה אחת של הפולני הספיקה על מנת לפתוח את הסכר. כעת, הוא לבד במקום השני בטבלת כובשי השערים באיטליה העונה, עם 17, שניים בלבד מתחת לכריסטיאנו רונאלדו.

למעשה, כבר אחרי עשר דקות מילאן חגגה יתרון כשהרמה של ריקרדו רודריגס מצאה את הראש של לוקאס פאקטה, אבל השער נפסל בטענת נבדל מוצדקת. ארבע דקות במחצית השנייה הגיע הרגע של פיונטק שקיבל רוחב חכם מהקאן צ'לאניולו, סיים באלגנטיות והקפיץ את הקהל בסן סירו.

שתי דקות נוספות עברו וזה כבר היה ה-0:2. סאמו קאסטייחו מצא את פרנק קסיי קרוב לרחבה והקשר סיים בצ'יפ יפה מול דרגובסקי. הספרדי גם התכבד בשער השלישי (67) כשסיים מקרוב הרמה מדויקת של אנדראה קונטי. שער נוסף של פאביו בוריני בסללום יפה נפסל בדקה ה-78 בשל טענת נבדל מוצדקת, מה שלא פגע בחגיגה.