סוף הנתק? איקרדי יחזור לסגל אינטר לגנואה

אחרי חודשיים, החלוץ יפתח. ספאלטי: "חשוב לנו ממסי ורונאלדו ביחד"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  02.04.19 - 14:01
תחילת כתבה

הנתק בין אינטר למאורו איקרדי הסתיים? לוצ'אנו ספאלטי אישר היום (שלישי) כי אחרי כמעט חודשיים, הארגנטיני יכלל בסגל הנראזורי למשחק מול גנואה: "בפה מארוטה עשה הכל כדי לחבר בין הצדדים באופן אמיתי ולא וירטואלי וכעת הוא שוב נמצא במצב בו הוא יכול לעזור לקבוצה".

אם זה לא מספיק, ספאלטי טען שאיקרדי גם יפתח נגד גנואה, למרות שלא שיחק מאז התשיעי בפברואר. "בקונטקסט של אינטר, הוא חשוב יותר מאשר ליאו מסי וכריסטיאנו רונאלדו ביחד, אבל הוא לבד. הוא מוכן לקחת את הקבוצה קדימה כשהוא משחק. מבחוץ לא. ללא הודעות ברשתות החברתיות הוא הרוויח את מקומו שוב".

למעשה, באינטר טענו שאיקרדי לא היה בסגל תקופה ממושכת בגלל פציעה בברך, אבל דבריו של ספאלטי נותנים אישור לכך שהבעיות היו עמוקות בהרבה. הארגנטיני חוזר בעבר על ידי ריאל מדריד, אבל נשאר בשורות הנראזורי כדי לעזור להם לשוב לטופ האירופי.

העונה המאכזבת שעוברת על אינטר קיבלה טוויסט שלילי נוסף כשאיקרדי סרב לפני כחודשיים להאריך את חוזהו שמסתיים ב-2021. בתגובה, אינטר שללה ממנו את סרט הקפטן והעבירה אותו לסמיר הנדנוביץ' מה שגרר מתקפה חריפה מצד זוגתו והסוכנת שלו וונדה נארה.

האם פול פוגבה צריך לעזוב את יונייטד? מה הסיכוי שקיליאן אמבפה יעבור לריאל מדריד? ומי ישבור את שיא ההעברות בקיץ. האזינו לפרק חדש של הנוסע המתמיד על מירוץ החימוש של הקבוצות הגדולות באירופה לקראת הקיץ. נדב יעקבי מארח את מיכאל וינסנדט ודני פורת. האזינו לפודקאסט: