הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

צפו בחגיגות של אטאלנטה. גאטוזו: "אני מרוסק"

המאמן עלול לעזוב את מילאן. גאספריני: "נצליח גם באלופות"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  27.05.19 - 08:39

חמש שנים עברו מאז הפעם האחרונה שמילאן הייתה בשלב הבתים של ליגת האלופות ולצערה, היא תיאלץ להמתין עונה נוספת לפני שתשוב לשם. מחזור הנעילה המשוגע בליגה האיטלקית שלח את אטאלנטה ואינטר למפעל הבכיר והותיר את הרוסונרי וג'נארו גאטוזו מאוכזבים מאוד.

עתידו של גאטוזו במילאן ממש לא בטוח וככל הנראה שהכשלון בליגה עלול לחרוץ את גורלו. "בקושי ישנתי ב-18 החודשים האחרונים מאז מוניתי לתפקיד, אני מרוסק מנטאלית וזה משהו שאני חייב לקחת בחשבון", הודה מאמן הרוסונרי. "אשב עם ההנהלה ונדבר. אני רוצה לדעת מה הם חושבים על העבודה שעשיתי".

"עשינו הרבה טעויות העונה, אבל אני עדיין חושב שזו הייתה עונה חיובית. החרטה הגדולה ביותר שלי היא שלא הצלחנו לשמור על עקביות בשלושה-ארבעה חודשים האחרונים והיו לנו יותר מדי תקופות רעות", טען גאטוזו. "לא יודע אם נוכל להשיג יותר מ-68 נקודות בעונה הבאה. זה יהיה קשה".

מן הצד המאושר, אטאלנטה העפילה לראשונה בתולדותיה לליגת האלופות במה שמהווה פרס לעונה האדירה שסיפקה. "לא חלמנו על דבר כזה, השגנו זאת בצורה מכובדת ואני משוכנע שנצליח בעונה הבאה במפעל", הבטיח המאמן ג'אנפיירו גאספריני.

האזינו לפרק חדש של הנוסע המתמיד - ספיישל ליברפול בגמרים של גביע האלופות. נדב יעקבי מארח את אורי דגון וגבריאל היידו, שני סקאוזרים שהתאהבו בקסם של אנפילד.