הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מאלדיני ובובאן חזרו לשתף פעולה במילאן

הקפטן האגדי מונה למנהל טכני, בובאן יחליפו כמנהל תחום הספורט

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  14.06.19 - 15:37

ניחוחות נוסטלגיים במילאן. הרוסונרי הודיעו היום (שישי) על חזרתם למועדון של שתיים מהאגדות הגדולות ביותר שלו, פאולו מאלדיני וזבונימיר בובאן. הקפטן לשעבר מונה למנהל הטכני של מילאן, בעוד הקרואטי ישמש כמנהל תחום הספורט. השניים חלקו חדר הלבשה במשך 10 שנים ברוסונרי, בהן זכו בארבע אליפויות, שלושה גביעים, ליגת האלופות ב-1994 ובסופרקאפ האירופי.

מאלדיני, ששיחק 25 שנים במילאן ושימש כקפטן, קיבל תפקיד חדש כמנהל הטכני של הרוסונרי, ובתקופה הקרובה יעסוק בעיקר בחלון ההעברות בקדם העונה ועוד. כמו כן, הוא צפוי למנות בקרוב למאמן את מארקו ג'אמפולו מסמפדוריה, שיחליף בתפקיד את ג'נארו גאטוזו.

בנוסף, על פי הודעת המועדון, בובאן, ששיחק 250 במילאן, הגיע לבקשתו של מאלדיני ויהיה אחראי לתיאום ולפיקוח על פעילויות הספורט של המועדון ויפעל בשיתוף פעולה הדוק עם מנכ"ל המועדון, איבן גאזידיס, ועם מאלדיני.

"אני שמח מאוד לחזור למילאן האהובה שלי ואתרום את חלקי כדי להחזיר אותה להיכן שהיא צריכה להיות", אמר בובאן לאתר הרשמי של הקבוצה. "מילאן חייבת להיות מועדון מנצח ומוביל כי זה הטבע וההיסטוריה של המועדון והאוהדים. אתן את כולי למען הרוסונרי. כשפאולו בדק אם אני פנוי, קפצתי לרכב שלי באמצע הלילה ונסעתי לבית שלו במילאן".

מילאן סיימה עוד עונה מאכזבת, כשדורגה חמישית בליגה האיטלקית והודחה מהליגה האירופית כבר בשלב הבתים. כעת, אוהדי הרוסונרי יקוו שמינוים של שני השחקנים האגדיים יוכל לסלול את דרכו של המועדון לימים יפים יותר.