ראמזי: "חולם ללכת בעקבות ג'ון צ'ארלס"

הוולשי הוצג ביובה: "לא יכול לחכות לעזור לסארי ולמועדון"

מערכת אתר ערוץ הספורט  15.07.19 - 16:04
תחילת כתבה

יובנטוס משנה את פניה לקראת העונה החדשה ואחד מהשינויים המשמעותיים אצל הביאנקונרי הוא צירופו של ארון ראמזי, שנחשב לחיזוק מרשים במיוחד לאור העובדה שעבר מארסנל כשחקן חופשי וללא תמורה.

הקשר הוולשי, שיילך בדרכו של ג'ון צ'ארלס האגדי ששיחק אצל הגברת הזקנה, הוצג היום בטורינו. ראמזי הפתיע כשדיבר באיטלקית בפתיחת דברי ואמר: "אני שמח להיות איתכם ביובנטוס".

"זכיתי לקבלת פנים חמה מכולם", הוא הוסיף. "הכרתי את מאוריציו סארי ואני לא יכול לחכות לעזור לו ולקבוצה להשיג את המטרות הגדולות שמוצבות בפנינו. סארי עשה עבודה טובה באנגליה ואני חושב שהוא יכול לעשות את אותו דבר ביובנטוס. אנחנו שואפים להשיג ניצחונות ותוך כדי להציג כדורגל יפה".

ראמזי, להזכירכם, הגיע ליובנטוס פצוע. הוא עדיין לא כשיר למשחק ובעקבות זאת עדיין לא ברור האם ייצא עם הקבוצה למסע הקיץ שלה באסיה. "השיקום שלי מתקדם בצורה טובה ואני חוזר לכושר שלי יום אחרי יום", אמר ראמזי על מצבו הבריאותי וסיפר מדוע בחר לשחק עם הספרה 8 על הגב: "זה מספר שהיה שייך לאלוף כמו קלאודיו מרקיסיו, כך שאני מקווה שאוכל לעשות אותו גאה. זה אתגר גדול עבורי".

"אני שחקן שאוהב להשפיע על המשחק - לכבוש שערים או לספק בישולים", ראמזי סיפר על עצמו. "אני יכול להגן, אבל גם ללחוץ קדימה. אלמד את המאמן והקבוצה ואעשה הכל כדי להיות מועיל". על המשך דרכו של ג'ון צ'ארלס הוולשי ששיחק בעבר ביובנטוס: "ג'ון צ'ארלס השאיר חותם משמעותי בהיסטוריה של יובנטוס ואני מקווה שאוכל לחזור אחרי הצעדים שלו".

הדפס