צפו. אוהדים לפלורנטינו פרס: "תחתים את רונאלדו"

הכוכב קיבל את פרס אגדת מארקה: "זה הולך למוזיאון שלי"

מערכת אתר ערוץ הספורט  29.07.19 - 20:06
תחילת כתבה

כריסטיאנו רונאלדו עזב את ריאל מדריד ליובנטוס לפני יותר משנה, אבל בבירת ספרד עדיין עושים לו כבוד. הכוכב הפורטוגלי קיבל הערב (שני) את פרס "אגדת מארקה" היוקרתי של העיתון המדרידאי והצטרף לרשימת ספורטאים ארוכה שזכו לכבוד לפניו, ביניהם מייקל ג'ורדן, אוסיין בולט, מייקל פלפס, פאו גאסול, ליאו מסי, פלה, דייגו מראדונה, ראול ופאולו מלדיני.

כשלצדו סוכנו, ז'ורז'ה מנדש, חברתו ג'ורג'ינה רודריגס ונשיא ריאל, פלורנטינו פרס, רונאלדו עלה לקבל את הפרס לקול קריאות של אוהדי הבלאנקוס לעבר פרס: "תחתים אותו". רונאלדו חייך ואז אמר: "זה הולך ישר למוזיאון שלי. הרבה מהסיבות לפרס הזה הן דברים שעשיתי במדריד שהיא עיר מיוחדת - אני מבקר בכל העולם ויש מעט ערים כמוה. זה פרס ספרדי וזה כבוד גדול וגאווה. אני רוצה להודות לכל מי שעזר לי להגיע לזה ומקווה לחזור למדריד בקרוב".

במהלך האירוע, חמישה ילדים קיבלו הזדמנות לראיין את רונאלדו כשהם לבושים בחולצות של נבחרת פורטוגל והקבוצות שבהן הכוכב שיחק. "להתמודד עם התקשורת זה קל, אבל ילדים זה משהו אחר", התבדח CR7. אחד הילדים, חורחה, אמר: "הצטערתי לראות אותך עוזב את ריאל". בתגובה רונאלדו חייך ואמר: "גם אני".

בזמן שרואיין על ידי הילדים, רונאלדו אמר: "האם דמיינתי בתור ילד שאזכה בכל זה? לא, החלום שלי היה להפוך לכדורגלן". CR7 נשאל גם מה התואר החשוב ביותר שזכה בו והשיב: "כל התארים חשובים, אבל היורו עם פורטוגל היה מיוחד. זה שונה כשאתה זוכה במשהו עם המדינה שלך".