כשרונאלדו בכה: הרגע המרגש של כוכב יובה

צפו בראיון. CR7 התוודה: "אבא לא זכה לראות אותי מצליח"

מערכת אתר ערוץ הספורט  16.09.19 - 10:58
תחילת כתבהלאורך שנים, כריסטיאנו רונאלדו בנה לעצמו תדמית בלתי שבירה. דמות של שחקן שכוחו, הפיזי ובעיקר המנטלי, נראה יציב מאוד. מעטים הרגעים שבהם ראינו אותו חושף רגשות, אבל היום (שני) נחשפנו לרגע כזה. יממה לפני שיחל את דרכו עם יובנטוס בליגת האלופות, במטרה להחזיר לעצמו את הגביע בו זכה חמש פעמים, התגלה קטע מראיון שקיים לרשת ITV עם העיתונאי פירס מורגן, בו דמע כשהתייחס לאביו שנפטר.

"הוא לא ראה אותי כשזכיתי בפרסים. המשפחה שלי, אמא שלי, האחים שלי, כולם ראו אותי, אבל רק הוא לא", אמר כשכעיניו מוצפות דמעות, "הוא לא ראה אותי כשהפכתי למספר אחד". רונאלדו איבד את אביו, ז'וזה, כשהיה רק בן עשרים. הוא מת בגיל 52 בלבד, בשל בעיות בכבד הקשורות לאלכוהול. בעקבות כך, רונאלדו עצמו מסרב לשתות עד היום, ואף זכה בתביעה נגד צהובון בריטי שטען כי השתכר במועדון לילה.

מחר, ישוב רונאלדו לסורו. הוא ילבש את מדי המשחק, כשיובנטוס תצא למשחק חוץ קשה במחזור הפתיחה של ליגת האלופות מול אתלטיקו מדריד. ושוב נראה אותו זורח, דוהר, כובש וחוגג בתנועת הקפיצה המפורסמת. אבל לרגע אחד, משהו בו נפתח, ויכולנו לראות עולם שלם שמתחבא מאחורי הגלימה הזוהרת. שמתחת לכוכב, רובץ גם בנאדם.