מרקיזיו הודיע על פרישה: "עומד בהבטחתי"

אקס יובה סחט ברכה מאינייסטה אחרי פוסט מרגש. צפו בתזכורת

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  03.10.19 - 16:58
(getty)
(getty)
תחילת כתבה

עם 292 הופעות במדי יובנטוס, שבע אליפויות איטליה וסגנות אליפות אירופה עם הנבחרת הלאומית בתיק הגב, קלאודיו מרקיזיו הודיע הערב (חמישי) על פרישה מכדורגל. ההודעה הרשמית: מחר, במסיבת עיתונאים רשמית בטורינו, שם יודיע על הצעד הבא בחייו.

הקשר בן ה-33 מזוהה בעיקר עם יובה, שם שיחק בין השנים 2006-2018, כולל עונת השאלה אחת באמפולי בעונת 2007/08. מרקיזיו הפך עם השנים לשחקן מפתח בשורות הגברת הזקנה, כשאת דרכו החל כשהקבוצה שיחקה בסרייה ב' ועזר לעלות חזרה לליגה הבכירה. בעונה החולפת עשה הקשר את כל הדרך לרוסיה וחתם בזניט סנט פטרסבורג, אבל בעקבות פציעה בברך הוא עזב באוגוסט וכעת הוא תולה את הנעליים.

בהודעה הרשמית שכתב בטוויטר, אמר: "הבטחתי את זה לילד שחלם להיות שחקן כדורגל. הייתי ממשיך לשחק עד שהייתי מפסיק להרגיש את הפלא כשהייתי עולה על המגרש, אבל אז לא הייתי עומד בהבטחתי. לכן, אני מעדיף להפסיק. אז תודה לך חלום, נתת לי כח, הצלחה ושמחה".

הראשון להגיב לפרישה היה לא אחר מאשר אנדראס אינייסטה, שכתב בחשבון הטוויטר שלו: "נהנתי לראות אותך מתחרה, אבל יותר נהנתי לשחק נגדך. היום הכדורגל כבר פחות כדורגל, תודה רבה על הכל". בחשבון הרשמי של יובנטוס כתבו: "זה היה מסע ארוך וסיפור נהדר, היה חנו חוויה נהדרת יחד".