לאוטרו לבארסה? סוכנו: "הוא ימשיך באינטר"

מסי עשוי לתווך במהלך. בסביבת השחקן בטוחים: יאריך חוזה

מערכת אתר ערוץ הספורט  10.10.19 - 21:04
תחילת כתבה

צירופו של אנטואן גריזמן לברצלונה בקיץ האחרון היה אבן הדרך בהכנה של הקטאלונים ליום שאחרי עידן ליונל מסי את לואיס סוארס, אבל מסתבר שהצרפתי הוא לא האחרון. ע"פ דיווחים באיטליה, גם חלוצה של אינטר, לאוטרו מרטינס, נמצא על הכוונת של בארסה, אך סוכנו של הארגנטיני הבהיר: "בקרוב הוא יחתום על הארכת חוזה באינטר".

החלוץ בן ה-22 מחזיק במאזן של שלושה שערים בתשעה משחקים במדי אינטר העונה, כאשר במדי הנבחרת הלאומית הוא כבש תשעה שערים ב-14 הופעות. "אני מאמין שהגעתו של אנטוניו קונטה שיפרה את לאוטרו גם בצד הפיזי וגם הצד הטקטי", טען סוכנו. "הוא השתפר בכל כך הרבה דרכים, אבל מעל לכל הוא השתפר ברמת הכושר ורמת הכח".

"תמיד היה לו המון ביטחון עצמי, אבל לאוטרו עדיין צעיר וכנראה שצריך ללמוד כיצד לצנן את ההתלהבות במשך 90 הדקות. הוא מאוד אינטליגנט ויודע כמה קשה הוא צריך לעבוד כדי להצליח", המשיך הסוכן.

ע"פ הדיווחים, ברצלונה מתכננת להשתמש במסי, חברו של מרטינס לנבחרת, על מנת לתווך במעבר של החלוץ לקאמפ נואו, אבל סוכנו הבהיר שלנראזורי אין מה לחשוש: "הוא מאוד שמח באינטר, בקרוב הוא יחתום על חוזה מחודש. הוא לא חושב על שום דבר אחר כרגע. זה שקבוצות גדולות רודפות אחריו זה דבר חיובי, זה אומר שהוא עובד נכון, אבל כרגע הוא כל כולו באינטר".