"התשוקה שלי": האם זלאטן בדרך לנאפולי?

בעלי התכולים על הקשר עם הכוכב: "קודם כל חבר. תלוי בו"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  23.10.19 - 18:09
תחילת כתבה

אין ספק שהקריירה של זלאטן איברהימוביץ' היא מהמפוארות שקיימות היום באירופה, אבל דווקא ברגעים בהם שמו נכלל באותה רשימה יחד עם ליאו מסי וכריסטיאנו רונאלדו, המעבר לארה"ב קצת הזיז אותו מאור הזרקורים אליו התרגל. כעת, ייתכן שאחת הדמויות הצבעוניות ביותר בכדורגל האירופי בדרך חזרה לבמה הגדולה?

היום (רביעי), בעלי נאפולי אורליו דה לורנטיס, שלח רמיזה עבה לכך שהכוכב של לוס אנג'לס גלאקסי עשוי להצטרף למועדון האיטלקי בינואר הקרוב. "זלאטן הוא אחת התשוקות הגדולות שלי, אבל זה תלוי בו יותר מאשר בי. לכל נושא יש את ההיגיון שלו", אמר הבעלים. זה לא סוד שאיברהימוביץ' מעוניין לסיים את הקריירה שלו בנאפולי והוא כבר אמר זאת בעבר, מה גם שחוזהו בארה"ב מסתיים בעוד חודשיים.

אם לא די בכך, דה לורנטיס הסביר את טיב הקשר בין השניים, מה שמעלה את הספק לקאמבק עוד יותר: "מעל הכל, זלאטן הוא קודם כל חבר. לא הכרתי אותו כשחקן כדורגל, אלא שאדם נורמלי בלוס אנג'לס. היינו כמה לילות באותו המלון והעברנו כמה ימים יוצאי דופן יחד. הזמנתי אותו לארוחת ערב עם אשתו וילדיו המנומסים, היינו לנו ערב מדהים יחד. כשאתם רואים אותו על הדשא זה משהו אחד, אבל מחוצה לו הוא אדם אחר".

זלאטן, שחגג לא מזמן יום הולדת 38, כבר העביר כמה שנים מוצלחות על אדמת איטליה. תחילה ביובנטוס (2004-2006), לאחר מכן באינטר (2006-2009) ולבסוף במילאן (2010-2012). באמתחתו שש אליפויות איטליה ושני זכיות בסופר קאפ האיטלקי, כאשר הוא אף זכה פעמיים במלך השערים ושלוש פעמים בכדורגלן השנה של הסרייה איי.