סלאח יחבור לרונאלדו? יובה רוצה את הכוכב

סקאוטים איטלקים עקבו אחרי הקשר. גם אריקסן וסון מועמדים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  30.10.19 - 14:34
תחילת כתבה

למרות שהם שולטים בסריה A ללא עוררין וקוטפים את תואר האליפות כבר 9 שנים ברציפות, מועדון הפאר האיטלקי יובנטוס חושק לזכות בליגת האלופות היוקרתית, תואר שלא הצליח להשיג משנת 1995.

ביובה הנחיתו רק לפני שנה את כריסטיאנו רונאלדו, עליו בנו שיצעיד אותם לכתר האירופי, אך לאחרונה מבינים בגברת הזקנה, שיש צורך בחיזוק נוסף לצידו של הפורטוגלי המצויין והם מעוניינים להנחית שם גדול בקבוצה.

במסגרת הרצון לחיזוק הסגל, ה"אס" הספרדי מדווח כי נציגים מהצוות המקצועי מטעם המועדון נכחו בשבוע שעבר במשחק בין טוטנהאם לליברפול במסגרת הליגה האנגלית, כשמטרתם הראשית הייתה לעקוב אחרי מוחמד סלאח כוכבה של ליברפול במחשבה לצרפו למועדון. חוץ ממנו עקבו האיטלקים ע"פ הדיווח גם אחרי שני שחקני הספרס: סון הונג-מין וכריסטיאן אריקסן.

נראה כי הצוות המקצועי ובעלי המועדון מעוניינים לחזק את הקישור והם מוכנים לשלם סכומים גבוהים לשחקנים מובילים בכדי להוציא את המהלך לפועל. המועדון האיטלקי נמצא בפריחה כלכלית מאז הגעתו של רונאלדו, שמספק הכנסות שיא, והכסף לא מהווה מחסום לחיזוק שיעזור להם להביא הביתה את הגביע עם האוזניים הגדולות.

הדרך לעסקה כזאת עדיין רחוקה, אך ניתן רק לפנטז על שיתוף פעולה בין סלאח לרונאלדו בקישור של אותה קבוצה, מה שכבר מצית את הדמיון לחובבי הכדורגל ברחבי העולם.