בעל הבית השתגע: נאפולי תשחרר את הכוכבים?

דיווח: הבעלים דה לורנטיס שוקל לבצע צעד חריג עקב מרד השחקנים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  11.11.19 - 17:33
תחילת כתבה

קבוצה שלמה תלך הביתה? על פי דיווח היום (שני) באיטליה הבעלים של נאפולי, אורליו דה לורנטיס, רוצה למכור את כל שחקניו בעקבות המרד שפתחו לאחר ה-1:1 בליגת האלופות מול זלצבורג. כזכור, דה לורנטיס קבע מחנה אימונים פנימי לקבוצה, בו השחקנים לא הורשו לצאת מהמתחם בעקבות היכולת המאכזבת בתקופה האחרונה. למרבה ההפתעה, הם לא הקשיבו לאחראי עליהם ועזבו את האצטדיון לאחר התיקו מול האוסטרים.

בנוסף, המאמן קרלו אנצ'לוטי והחלוץ פרננדו יורנטה לא הופיעו למסיבת העיתונאים בסיום ההתמודדות. המאמן אף סתר את הבעלים ואמר בפומבי כי הוא מתנגד למשטר האימונים. השם הראשון שנמצא על המדף הוא דריס מרטנס. הכוכב הבלגי יסיים את חוזהו בקיץ ודה לורנטיס מסרב להאריך את ההסכם בתנאים הקיימים ודורש ממרטנס להפחית משמעותית משכרו, כשמילאן הוזכרה כמועמדת הרצינית ביותר לקלוט אותו. מלבדו, גם חוסה קאייחון, לורנצו אינסינייה וקאלידו קוליבאלי עשויים לסיים את דרכם בסן פאולו כבר בחודש ינואר.

עם זאת ולמרות הדיווחים, נטען כי דה לורנטיס ייקח את הזמן לפני ההחלטה ולא יפעל לפי להט הרגע. המועדון מדרום איטליה נמצא במשבר עמוק. חניכיו של אנצ'לוטי רושמים רצף מפוקפק של חמישה משחקים ללא ניצחון בכל המסגרות. עקב מערכת היחסים הקשה שנוצרה עם שאר הקבוצה, הבעלים מאיים לנקוט בפעולות משפטיות נגד שחקניו. האם מדובר באיומי סרק או בהבטחות שיתממשו? התשובות אצל דה לורנטיס.