פצוע? צפו ברונאלדו מתאמן כרגיל עם הנבחרת

חברו לסגל: "הוא נראה מצוין". ביובה מצפים מהכוכב להתנצל

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  12.11.19 - 21:14
תחילת כתבה

בעוד מאוריציו סארי טען כי כריסטיאנו רונאלדו סוחב פציעה ולכן הוחלף כבר בדקה ה-55 של המשחק מול מילאן, כוכבה של יובנטוס נצפה מתאמן כרגיל בנבחרת פורטוגל. כזכור, אותו חילוף עורר סערה, זאת לאחר שכריסטיאנו ירד שירות לחדר ההלבשה ובהמשך נטש את האצטדיון, והערב (שלישי) החליט חברו לסגל הסלסאו להדליק עוד קצת את הגזרה.

"מעולם לא למדתי רפואה, אבל הוא נראה מצוין לדעתי", אמר גונסאלו פסיאנסיה, חלוצה של איינטרכט פרנקפורט, והוסיף: "הדבר הכי חשוב זה שהוא פה, כי הוא השחקן הכי טוב בעולם".

בתוך כך, ביובנטוס מצפים מכריסטיאנו רונאלדו להתנצל על ההתנהגות שלו במשחק נגד מילאן. עם זאת, בהנהלה נחושים להשתיק את האירוע, והחליטו שאין ברצונם לקנוס את הכוכב. על אף זאת, בקבוצה יבהירו שאינם מוכנים לקבל התנהגות כזאת, ובמידה שיקרה משהו דומה בעתיד, הוא כן ייענש.

כמו כן, במועדון שוחחו, כבר ביום ראשון לאחר המשחק, עם סוכנו של השחקן, ז'ורז'ה מנדס, במטרה שיסייע לסגור את הסיפור מול כריסטיאנו רונאלדו ישירות. למרות הרגעת הרוחות, ביובנטוס כן מצפים להתנצלות של CR7.

בקרב רונאלדו, על סמך רשתות חברתיות, נראה שהכוכב שם את הפרשה מאחוריו. רק אתמול העלה השחקן, תמונה מהמשחק נגד מילאן לחשבון האינסטגרם הפרטי שלו, בו כתב: "משחק קשה, ניצחון חשוב!". הפורטוגלי הוסיף אמירה מרגיעה כשהוסיף כיתוב "הכל טוב".