קליע ומכתב מאיים הונחו ליד ביתו של קונטה

הפנאטיות באיטליה שוברת שיאים, שוטרים ילוו את מאמן אינטר

מערכת אתר ערוץ הספורט  16.11.19 - 09:56
תחילת כתבה

אוהדי הכדורגל האיטלקי ידועים בפנאטיות שלהם, אבל הבוקר (שבת) הם הגיעו לשיאים חדשים. על פי דיווח של העיתון המקומי 'קוריירה דלה סרה', אנטוניו קונטה, מאמנה של אינטר, קיבל הלילה איום על חייו, כשאלמונים הניחו מחוץ לדלת ביתו קליע של אקדח לצד מכתב אזהרה.

על פי הדיווח, המאמן קיבל מעטפה עם שלל איומים על חייו לצד הקליע - דרך הפחדה מוכרת על אדמת איטליה, שנוסתה לאחרונה על כמה פוליטיקאים מקומיים. מאוחר יותר, נפתחה חקירה בנושא ורק ליתר ביטחון, הוצמדו לקונטה שוטרים שהוצבו מחוץ לביתו ומחוץ למתקן האימונים של אינטר, במטרה לאבטח את האיזור. כך שלמרות שזו כנראה מתיחה אגרסיבית ומיותרת, הרשויות המקומיות מתייחסות למקרה במלוא הרצינות.

כך או כך, קונטה צריך להתעשת מהר מאוד בכדי לנצל את הפגרה ולדאוג שאינטר שלו תשמור על כושרה מתחילת העונה. בליגה אינטר נראית כמו האלטרנטיבה היחידה להגמוניה של יובנטוס, כאשר אל הפגרה היא יצאה עם שלושה ניצחונות רצופים ובמרחק נקודה מהגברת הזקנה שבפסגה.

בליגת האלופות הדברים פחות מסתדרים לקונטה, שהפסיד במחזור האחרון לדורטמונד ונותר במקום השלישי, מרחק 3 נקודות מהגרמנים שבמקום השני. בשבת הבאה, אינטר תחזור לשחק כדורגל ותצא לטורינו במסגרת הסרייה איי, כאשר ארבעה ימים מאוחר יותר סלביה פראג תמתין בליגת האלופות.

הדפס