בונוצ'י האריך חוזה ביובנטוס עד 2024

הגברת הזקנה החליטה לתגמל את הבלם שחזר בקיץ שעבר ממילאן

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  19.11.19 - 18:10
תחילת כתבה

שומרת על התותחים שלה. יובנטוס הודיעה הערב (שלישי) על הארכת חוזהו של לאונרדו בונוצ'י בשנה נוספת. הבלם האיטלקי שעזב למילאן לפני כשנתיים וחזר בתחילת הקיץ שעבר לאלופת איטליה, האריך את חוזהו במועדון עד עונת 2024.

יובנטוס לא מתכוונת לעצור רק בהארכת חוזהו של בונוצ'י. לפי ה"גאזטה דלו ספורט", הבאים בתור להבטיח את עתידם בגברת הזקנה הם ווייצ'ך שצ'סני, שירש את ג'יאנלואיג'י בופון והפך לשוער הראשון ב-2017/18, וחואן קוואדרדו, שחוזהו הנוכחי אמור להסתיים ביוני הקרוב.

בונוצ'י בן ה-32 החל את דרכו בגברת הזקנה בעונת 2010, רשם 376 הופעות במדיה וכבש 25 שערים בתוספת לעשרה בישולים. הוא מדורג במקום ה-19 במספר ההופעות במועדון והעונה הוא זוכה לענוד את סרט הקפטן בהיעדרו של ג'ורג'יו קייליני. החוזה המקורי שלו כאמור היה עד עונת 2023, אך בהנהלת המועדון בחרו לתגמל את הבלם הוותיק בעקבות החזרה המוצלחת שלו לקבוצה.

עזיבתו של בונוצ'י את יובה התקבלה בצורה קשה מבחינת האוהדים וכשחזר בקיץ הקודם נאלץ לשקם את מערכת היחסים איתם. למרות הגעתו של מתייס דה ליכט שהייתה אמורה לדחוק אותו לספסל, הבלם הוותיק הרוויח מחדש את מקומו במרכז ההגנה ופציעתו של קייליני הובילה לכך שהפך לעמוד התווך של החלק האחורי בשחור ולבן.