הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

פיולי הבהיר: "איברהימוביץ' מוכן לשחק"

החלוץ בסגל של מילאן לסמפדוריה: "יש לו תשוקה והתלהבות"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  05.01.20 - 16:42
(getty)
(getty)

מילאן תפתח מחר (שני) את העשור החדש עם גיבור ישן, זלאטן איברהימוביץ'. הענק השבדי יהיה בסגל נגד סמפדוריה ועשוי לערוך בכורה מחודשת ברוסונרי לראשונה מאז עונת 2011/12. מאמן מילאן, סטפאנו פיולי דיבר היום לקראת המשחק והתייחס למצבו של זלאטן.

"איבדה זה איברה. זו לא אישיות רגילה", אמר פיולי, "גם היום הוא עזב אחרון את חדר ההלבשה, הוא רוצה להראות שהוא האלוף שכולנו מכירים. יש לו המון נחישות, תשוקה והתלהבות. אנחנו לא חושבים עליו כמושיע, אבל הוא יתן לנו ערך מוסף, גם במשחק וגם ביומיום. עם זאת, לא ננצח רק כי הוא נמצא, כולנו צריכים לתת משהו מעבר".

על האפשרות שהענק השבדי ישחק מול סמפדוריה אמר המאמן: "האוהדים רוצים את זלאטן על המגרש? ההמתנה הארוכה שלהם לא משפיעה על ההחלטות שלי. דיברתי איתו, איברה הכין את עצמו, הוא לא הפסיק להתאמן גם כשהיה שחקן חופשי. חסר לו הקצב, אבל הוא מוכן לשחק. יש אפשרות שהוא ישתף פעולה עם קשישטוף פיונטק, אני פתוח לשינויים והכל יכול להיות".

החלוץ בן ה-38 לא שיחק בחודשיים האחרונים ויהיה מעניין לראות אם הוא יקבל הזדמנות על הדשא כבר מחר. מילאן חווה עונה בינונית במיוחד והיא נמצאת במקום ה-12 בליגה, כשהיא כבשה 16 שערים ב-17 משחקים. כנראה שגם במצבו, הוא יכול לעזור לרוסונרי.