הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"המחזור הבא באיטליה עלול להידחות במלואו"

בהלת הקורונה: רה"מ הזהיר, אינטר - לודוגורץ יערך ללא קהל?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  24.02.20 - 07:27
תחילת כתבה

בהלת נגיף הקורונה מרחפת מעל איטליה. רוב משחקי סוף השבוע בליגה המקומית בוטלו בשל התפרצות המחה בצפון המדינה וכעת ראש הממשלה ג'וזפה קונטה הגיב בנושא וטען שייתכן שגם המחזור הקרוב יידחה במלואו.

"אני לא חושב שבשבוע אחד בלבד נוכל להאט את התפשטות המחלה ברמה שנוכל לשוב לקיים אירועי ספורט", טען רה"מ קונטה. "אנחנו מנטרים באופן תמידי את הסיטואציה, נבדוק את התפתחות האירועים ונשקול לבטל את כל משחקי השבוע הקרוב באיטליה".

אמש (ראשון) נדחו ארבעה משחקים בליגה הבכירה באיטליה, כולל זה של אינטר שנאבקת בצמרת יחד עם יובנטוס ולאציו. יש לציין שבמחזור המשחקים הקרוב בסרייה A הנראזורי אמורים להתארח אצל האלופה לדרבי ד'איטליה שעשוי להשפיע על גורל האליפות, אבל כעת לא ברור האם זה אכן ייקרה במועד המצוין.

עוד לפני משחקי סוף השבוע באיטליה שעומדים בסימן שאלה, נאפולי ויובה ישחקו בשמינית גמר ליגת האלופות - התכולים יארחו את ברצלונה בסאן פאולו והביאנקונרי יתארחו אצל ליון. שתי ההתמודדויות צפויות להיערך כרגיל משום שבדרום איטליה הנגיף טרם התפשט בעוד המשחק של יובה ייערך בצרפת. לעומת זאת, הגומלין של אינטר מול לודוגורץ בליגה האירופית צפוי להיערך בסן סירו ללא קהל כדי למנוע את התפשטות הנגיף.