הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

זבונימיר בובאן פוטר מתפקידו במילאן

הקרואטי שילם את המחיר בעקבות הביקורת נגד איבן גאזידיס

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  07.03.20 - 20:45
(GETTY)
(GETTY)

דווקא במהלך מסע ההתאוששות של מילאן, המנהל הספורטיבי של הקבוצה, זבונימיר בובאן פוטר מתפקידו. לאחר שכוכב העבר של הקבוצה ביקר את הבעלים של המועדון, איבן גאזידיס על כך שהוא "הולך מאחורי גבו" כדי להחתים את המאמן הגרמני ראלף ראנגניק, למרות שהעונה עדיין נמצאת בעיצומה. גאזידיס בתגובה פיטר את הקרואטי והוציא הודעה כי הוא מגבה את המאמן הנוכחי, סטפאנו פיולי.

בעקבות אותה ביקורת של בובאן, שנמצא בתפקידו כ-9 חודשים, הוא קיבל מכתב פיטורין. בעקבות המהלך, המועדון הוציא הודעה: "מילאן מאשרת שהיא הודיעה לזבונמיר בובאן על סיום מיידי של חוזהו כמנהל הספורטיבי הראשי של המועדון. המועדון מודה לזבונימיר על שירותו למועדון בתשעת החודשים האחרונים, ומאחל לו כל טוב על הקריירה המקצועית העתידית שלו".

כאמור, הקרע בין בובאן לגאזידיס נבע בעקבות אותה ביקורת פומבית של המנהל הספורטיבי. בהודעות המועדון התייחסו גם לביקורת הזו כשהוא הודיעו מסר ברור שהם תומכים במאמן הנוכחי, סטפאנו פיולי: "המועדון ימשיך לתמוך בסטפנו פיולי ובקבוצה הראשונה שלו בכל התחומים ואופטימי לקראת המשחקים שנותרו בעונת 2020".

עוד צוין, שלקראת ההתמודדות של מילאן נגד גנואה מחר (ראשון), גאזידיס נכח באימון. "עלינו להפנות את תשומת ליבנו לכדורגל ולמשחקים החשובים הבאים", אמר הבעלים של המועדון. עוד הוסיף גאזידיס את ההתייחסות האישית שלו למאמן, על אף הביקורת של בובאן כי הוא מעוניין במאמן אחר: "סטפנו פיולי ואנשי הצוות שלו מבצעים עבודה יוצאת דופן. השחקנים משפרים את יכולתם מדי שבוע ויהיה להם תמיכה מלאה בזמן שהם ממשיכים בעבודה זו".