הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מחליף לזלאטן? ויסמן הוזכר כמועמד למילאן

דיווח: מלך השערים באוסטריה עשוי לחזק את חוד הרוסונרי

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  17.03.20 - 10:03
ויסמן. בדרך לאיטליה? (Getty)
ויסמן. בדרך לאיטליה? (Getty)

מילאן צפויה לעבור לא מעט שינויים לקראת העונה הבאה, בעקבות עזיבתו זבונימיר בובאן, שצפויה לסלול החוצה גם את דרכם של פאולו מאלדיני ושל זלאטן איברהימוביץ'. כעת, באיטליה נטען שמי שעשוי להיות חלק מאותה מתיחת פנים, שכוללת את שון ויסמן, שחווה עונה חלומית בוולפסברגר.

לפי "קאלצ'ו מרקאטו", הרוסונרי מחפשים חלוץ לעונה הבאה, שבה ראלף רנגניק צפוי לעמוד על הקווים, ואחד המועמדים שצפויים לחזק את החוד של המאמן הגרמני, הוא מלך השערים של הליגה האוסטרית, שכבש 29 שערים ב-30 משחקים. החלוץ הישראלי מחזיק בחוזה עד 2021, דבר שהופך אותו לאופציה מציאותית במיוחד.

מי שיוביל את הפרויקט החדש הוא המנכ"ל, איבן גאזידיס, שרצונו למנות את רנגניק הוביל לביקורת מצד בובאן על המהלך בתקשורת, ובסופו של דבר לסכסוך בהנהלה וסיום דרכו של הקרואטי במועדון. בכל מקרה, מי שצפוי לקבל את ההחלטה לגבי החוד הוא המאמן הגרמני.

יש לציין שוויסמן הוא רק חלק מרשימת המועמדים הארוכה של הרוסונרי לאיוש החוד, שכוללת שמות כמו פטסון דאקה הזמבי יליד זלצבורג, שתפס את מקומו של ארלינג הולאנד ברד בול המקומית והעונה סיפק 20 שערים ו-8 בישולים ב-34 משחקים, וכן ויקטור אושימן מליל (18 ב-38), מיירון בואדו מאלקמאר (20 ב-39) ודונייל מאלן  מפ.ס.ו איינדהובן (17 ב-25).