הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"הרגשתי שהגוף שלי נלחם באויב לא מוכר"

משפחה בבידוד: פאולו מלדיני על חוויותיו של חולה קורונה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  24.03.20 - 20:45

כשאומרים שהנגיף לא פוסח על אף אחד, ניתן להבין זאת כשכל יום נודע על עוד ועוד נדבקים, כשביניהם גם כמהה מכוכבי הספורט מכל העולם. אחד מאותם אלו שנמצא חיובי בבדיקת קורונה הוא הקפטן האגדי של מילאן, פאולו מלדיני. כעת כשהוא כנראה מרגיש מעט יותר טוב, המנהל הטכני של המועדון האיטלקי שיתף בחוויה הלא נעימה ואיך זה השפיע עליו ומשפחתו. 

"כמו כל ספורטאי, אני מכיר את גוף שלי היטב", אמר מלדיני. האיטלקי בן ה-51 המשיך וסיפר על החוויה הלא נעימה: "אני יודע להבדיל בין כאבים ומכיר את התחושה כשיש לי לחץ בחזה. הפעם הרגשתי משהו אחר, שהגוף שלי נלחם באויב שהוא לא מכיר".

מלדיני תיאר את התחושה וכיצד זה פגש גם את משפחתו: "הסימפטומים הראשונים הופיעו אצלי בתחילת חודש מרץ, כאבי ראש ובשרירים, יחד עם חום גבוה. רק לפני מספר ימים נבדקתי ונמצאתי חיובי. כך היה גם לבני דניאל (חלוצה של מילאן כיום), שחש אפילו רע יותר ממני".

למעשה, כל משפחת מלדיני סבלה מאוד בחודשיים האחרונים. המגן האגדי של מילאן סיפר שאישתו סבלה מ"שפעת מוזרה" כבר בחודש פברואר: "היא הייתה תקועה במיטה שלושה שבועות. מתישהו באמצע פברואר גם בני, כריסטיאן סבל משפעת חמורה. הוא כנראה סבל יותר מכולנו". מלדיני סיפר שגם אשתו וגם כריסטיאן, בדיקתם נמצאה שלילית, אך הוא בטוח: "גם הם סבלו מקורונה".

תקופה ארוכה שמלדיני נמצא בבידוד יחד עם משפחתו. המנהל הטכני של מילאן סיפר שמן הסתם לא פגש את שחקני הקבוצה כבר הרבה זמן. כמו כן הוא הדגיש: "אף אחד מהשחקנים לא נמצא חולה".