דיווח: יובנטוס הציבה תג מחיר לרונאלדו

בצל המשבר, בקבוצה פתוחים להצעות בגובה 70 מ' יורו ומעלה

מערכת אתר ערוץ הספורט  31.03.20 - 11:11
תחילת כתבה

המשבר שמביא איתו נגיף הקורונה לא פוסח גם על המועדונים בגדולים ביותר בכדורגל העולמי, ביניהם גם יובנטוס. למרות שהשבוע פורסם על כך ששחקני הגברת הזקנה הסכימו לקיצוץ בשכרם ולחסוך למועדון 90 מיליון יורו, אך נראה שזה עדיין לא מספיק.

לפי "איל מסאג'רו" האיטלקי, באלופת איטליה רוצים לקצץ בהוצאות שנתיות של 31 מיליון יורו נטו (כ-54 מיליון נטו ברוטו), ומי שבמוקד הוא כמובן הכוכב הגדול של הקבוצה והמשתכר הגבוה בליגה - כריסטיאנו רונאלדו, שחוזהו עומד על 30 מיליון יורו לעונה.

לפי העיתון האיטלקי, קיימות שלוש אופציות בנוגע לעתידו של הכוכב הפורטוגלי: הראשונה, היא למכור אותו לקבוצה מליגה אחרת, שנתיים בלבד אחרי שנרכש מריאל מדריד תמורת 117 מיליון יורו. רונאלדו הוא אומנם הכובש המצטיין של הקבוצה, אך בעקבות המשבר, ביובנטוס יהיו מוכנים לשקול הצעות של 70 מיליון יורו ומעלה עבורו, אם יגיעו מקבוצות מליגות אחרות, לא דבר מובן מאליו בהתחשב בגילו המתקדם ושכרו הגבוה.

שתי האפשרויות האחרות כוללות הישארות על רונאלדו בטורינו, ואחת מהן היא שחוזהו שמסתיים בעוד שנתיים, ב-2022 לא יוארך, ולמעשה הוא יישאר ברמות הגבוהות עד גיל 37. האפשרות השלישית היא שחוזהו יוארך בשנה נוספת, עד 2023, ובתמורה שכרו והבונוסים שלו יופחתו בהתאמה למציאות שתיווצר בעקבות נגיף הקורונה.