שמח מוקדם: דיבאלה אובחן שוב כנשא קורונה

מספר ימים אחרי שהודיע שהחלים, כוכב יובה נמצא חיובי

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  04.04.20 - 20:01
תחילת כתבה

נראה שהשמחה של פאולו דיבאלה הייתה מוקדמת מדי. ימים ספורים בלבד אחרי שהודיע שהוא ובני משפחתו החלימו מנגיף הקורונה, כוכב יובנטוס ובת זוגו אובחנו שוב כחולים, והם נאלצו להיכנס שוב לבידוד בביתם.

חברתו של הכוכב, אוריאנה סבאטיני, הודיעה ברשתות החברתיות: "ב-21 במארס עשיתי את בדיקה עם בן זוגי והיא יצאה חיובית. לפני שלושה ימים אחת יצאה שלילית,, אבל השלישית הייתה חיובית. אני עדיין נשאית של הווירוס. אני לא יודע איך זה עובד ולמה זה הראה דבר אחד ואז דבר אחר".

עוד הוסיפה סבאטיני כי השניים חשבו שנדבקו לאחר שחברו של דיבאלה ביובנטוס, דניאלה רוגאני, אובחן כחולה בעצמו, אך יותר מ-15 ימים חלפו מאז. "כל מה שאני יכולננ לומר זה שתישארו בבית לפחות שבועיים", סיכמה סבאטיני.

דיבאלה הוא אחד משלושת השחקנים של יובנטוס שאובחנו כחולים בנגיף, יחד עם הבלם דניאלה רוגאני והקשר בלז מטווידי. אם מדובר במקרה של הדברה חוזרת עבור מספר 10 של יובה, מדובר לא רק בבשורה רעה עבורו, אלא גם כלפי הטוענים שמי שהחלים מפתח חיסון טבעי נגד הקורונה.

רק לפני מספר ימים דיבאלה סיפר: "מצבי הרבה יותר טוב, אחרי התסמינים הראשונים החזקים לפני מספק ימים אני הרבה יותר טוב. אני מנסה להתאמן, לפני זה לא יכולתי לעשות שום דבר. הרגשתי קוצר נשימה ואחרי חמש דקות של אימונים השרירים שלי כאבו. עכשיו אני והחברה שלי במצב טוב יותר". כעת, נראה שהשניים ייאלצו להמתין עוד קצת כדי להתגבר על הנגיף.

View this post on Instagram

Hola a todos, quería comunicarles que acabamos de recibir los resultados del test del Covid-19 y tanto @orianasabatini como yo dimos positivo. Por fortuna nos encontramos en perfecto estado. Gracias por sus mensajes y un saludo a todos 💪🏼💪🏼💪🏼 Ciao a tutti, volevo informarvi che abbiamo appena ricevuto i risultati del test Covid-19 e sia io che Oriana siamo risultati positivi. Fortunatamente siamo in perfette condizioni. Grazie per i vostri messaggi. Un saluto a tutti! 💪🏼💪🏼💪🏼 Hi everyone, I just wanted to inform you that we have received the results for the Covid-19 test and both Oriana and I have tested positive. Luckily we are in perfect conditions. Thanks for your messages. 💪🏼💪🏼💪🏼

A post shared by Paulo Dybala (@paulodybala) on