זלאטן איברהימוביץ': על היעד הבא של החלוץ

סינישה מיכאילוביץ', מאמן בולוניה וחברו הטוב של השבדי, טען: "הוא בוודאות לא יישאר במילאן"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  17.05.20 - 12:21
תחילת כתבה

חלון ההעברות של חודש ינואר לא סיפק יותר מדי אקשן בכדורגל העולמי, אבל לפחות עסקה מרגשת אחת כן נסגרה: כשמונה שנים אחרי שעזב אותה לטובת פאריס סן ז'רמן, זלאטן איברהימוביץ' חזר למילאן וסגר מעגל; ואולם, עושה הרושם כי בקרוב מאוד החלוץ הוותיק יפשוט שוב את החולצה האדומה-שחורה.

איברהימוביץ' חתם על חוזה עם הרוסונרי עד לסיום העונה, כך שהוא יהיה כמובן שחקן חופשי מתי שעונת 2019/20 תגיע לסיומה. על פי אחד מחבריו הקרובים ביותר, האופציה של הארכת ההתקשורת עם מילאן כללל לא נמצאת על הפרק. אז מה, אם כך, צופן עתידו של איברה? "הוא בוודאות לא יישאר במילאן, נותר לראות אם הוא יצטרף אלינו או יחזור לשבדיה", טען סינישה מיכאילוביץ', מאמנה של בולוניה. "הוא התקשר אליי לפני כמה ימים, נראה בקרוב מה הוא יחליט לעשות בקיץ".

מיכאילוביץ' נשאל על כך שהוא ואיברהימוביץ' מצויים ביחסים קרובים, דבר שעלול ליצור מתיחות מסוימת במידה שידריך אותו בבולוניה, וסיפק תשובה מוחצת: "איברה מתייחס אליי באופן שונה, הוא נזהר בדברים שהוא אומר ובדרך שבה הוא מתנהג. זה בגלל שאנשים מסוכנים מזהים אנשים מסוכנים אחרים".

בולוניה, אגב, צפויה אמנם לשחק בליגה הבכירה גם בעונה הבאה. היא דורגה במקום העשירי עם עצירת הליגה בעקבות מגפת הקורונה, והיא רחוקה תשע נקודות מהקו האדום. מצד שני, רק חמש נקודות מפרידות בינה לבין המקום השישי, שמוביל למוקדמות הליגה האירופית בעונה הבאה.