הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

פרנצ'סקו טוטי: החלוץ האגדי על העסקה שנפלה עם ריאל מדריד

האקס והסמל של רומא: "הייתי סגור ב-80% אצל הבלאנקוס". וגם: הכבוד לראול

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  18.05.20 - 20:02
תחילת כתבה

בשנים האחרונות הרומנטיקה בכדורגל פשוט גוססת. שחקנים מחליפים קבוצות בלי למצמץ, הסוכנים שולטים בשוק וספק אם נשמע בעוד 20 שנה על שחקן ששיחק במועדון אחד כל חייו. אחד כזה היה פרנצ'סקו טוטי. הסמל של רומא העביר קריירה של 25 שנה באצטדיון האולימפיקו. היום (שני) טוטי התראיין למגזין 'ליברו' וסיפר על ההעברה שלא יצאה לפועל - לריאל מדריד.

"הייתי בטוח ב-80% שאגיע לריאל", אמר טוטי, "רומא לא הייתה בתקופה טובה והבלאנקוס הציעו לי חוזה גדול. הם הציעו לי כל דבר והייתי אמור להרוויח 25 מיליון יורו. עם זאת, כל שחקן שהגיע היה צריך להרוויח פחות מראול. הוא היה הקפטן והסמל והיה צריך להיות המשתכר הבכיר במועדון".

אז למה העסקה נפלה? "ההחלטה הזו באה מהלב", המשיך טוטי, "חשבתי על האוהדים, החברים והמשפחה. רציתי לעשות משהו שונה משחקנים אחרים. הרבה מהם בחרו במועדונים כמו ריאל, ברצלונה או באיירן. אני הייתי שונה ונשארתי תמיד עם אותה חולצה".

כמו כן, טוטי שילם מחיר על האהבה שלו וזכה באליפות אחת, כשיחד איתו רומא סיימה כסגנית 9 פעמים. בנוסף, הוא זכה בשני גביעים (והפסיד בשישה גמרים) ורשם שתי זכיות בסופר קאפ האיטלקי. בנבחרת הסיפור שלו נגמר ורוד יותר עם זכיה במונדיאל 2006.