אשרף חכימי: המגן חתם באינטר עד 2025

העסקה נסגרת תמורת 40+5 מיליון יורו. תכלול סעיף רכישה חזרה?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  02.07.20 - 17:02
תחילת כתבה

אינטר של אנטוניו קונטה ממשיכה בבנייה והיום (חמישי) היא הודיעה רשמית על צירופו של רכש מרשים. אשרף חכימי, שהושאל בשנתיים האחרונות מריאל מדריד לבורוסיה דורטמונד, חתם עד 2025 במועדון ממילאנו תמורת עסקה כוללת של 45 מיליון יורו, אחרי שכבר עבר בדיקות רפואיות בתחילת השבוע.

"המועדון ואינטר סגרו את העברת חכימי", נכתב בהודעה הרשמית של לוס בלאנקוס, "אנו רוצים להודות לאשרף על כל שנות המסירות, המקצועיות וההתנהגות המופתית מאז הגיע לאקדמיה שלנו בשנת 2006. אנחנו מאחלים לו בהצלחה בפרק החדש בקריירה שלו".

על פי הדיווחים סכום ההעברה ששילמו הנראזורי לריאל מדריד עומד על 40 מיליון יורו, ועוד חמישה מיליון יורו בסעיפים משתנים, על אף שוויו מוערך בכ-54 מיליון יורו. במקביל, בספרד פורסמו דיווחים שונים שריאל מדריד שמרה לעצמה אופציה רכישה בחזרה על מגן נבחרת מרוקו, או זכות ראשונים עליו, כך שאולי הוא עוד ישוב ללבוש את המדים הלבנים.

בעבר, חכימי אותת שהוא מעוניין להישאר בדורטמונד בה הפך לכוכב, אבל בסופו של דבר הוחלט כי יחזור לריאל מדריד בתום ההשאלה. עם זאת, נראה שחכימי העדיף שלא להיאבק עם דני קרבחאל על חולצת ההרכב ועם התעניינות גם מבאיירן מינכן, מנצ'סטר סיטי ומאינטר, הוא העדיף את הקבוצה של קונטה.