מאוריציו סארי: כנראה שיובנטוס טובה אם היא זכתה איתי

המאמן בעננים אחרי הזכיה הראשונה שלו באליפות. רונאלדו: "שמח לבנות את ההיסטוריה של המועדון הזה". חגיגות מאופקות בכיכר המרכזית בטורינו

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  27.07.20 - 07:39
סארי. כנראה שיובה טובה אם היא זכתה איתו
סארי. כנראה שיובה טובה אם היא זכתה איתו
תחילת כתבה

אינטר כשלה, לאציו ניסתה ללא הצלחה, אטאלנטה התעוררה מאוחר ואיטליה שוב של יובנטוס, זו השנה התשיעית ברציפות. הביאנקונרי השלימו סקודטו מספר 36 תודות ל-0:2 על סמפדוריה וכעת יכולים להתרכז במשימה הבאה: גומלין שמינית גמר ליגת האלופות.

אליפות של יובנטוס כבר הפכה להרגל ובהתאם לכך החגיגות בחדר ההלבשה נראו די מאופקות. בשל איום הקורונה, או אולי בגלל שמדובר במחזה שנראה מדי שנה, את פיאצה סן קרלו בטורינו פקדו אוהדים מעטים שהניפו דגלים וחגגו בצורה די מאופקת.

אבל אצל כריסטיאנו רונאלדו שום דבר לא מובן מאליו. כשהוא בן 35, גם העונה הוא הראה שגיל זה רק מספר, הבקיע את שערו ה-31 ב-32 משחקי ליגה והתפנה לחגוג עם פוסט נרגש. "אלופי איטליה! כל כך שמח על האליפות השניה שלי ברציפות כאן ולהמשיך לבנות את ההיסטוריה של המועדון האדיר הזה", כתב CR7. "האליפות הזו מוקדשת לכל אוהדי יובה, במיוחד אלה שסובלים וסבלו מהמגפה שתפסה את העולם בתדהמה".

"זה לא היה קל. האומץ, הגישה והנחישות שלכם הייתה הכוח שהיינו צריכים על מנת להתמודד על האליפות הזו ולהילחם עד הסוף. האליפות הזאת שייכת לכל איטליה, חיבוק ענק לכולם", חתם רונאלדו.

מאורציו סארי סוף כל סוף חוגג אליפות ראשונה. המאמן הוותיק רוסס בקצף גילוח על ידי שחקני יובנטוס ולאחר מכן סיפק מונולוג נהדר: "אמרתי לשחקנים שאם הם זכו איתי באליפות כנראה שהם באמת טובים. כי מעולם לא זכיתי בכלום".

"זאת תחושה מדהימה. קשה לנצח ואפילו יותר לעשות את זה ברצף, לקחת את זה כמובן מאליו זה אחד השקרים הגדולים בספורט", המשיך סארי והילל: "ברמת הארגון, יובנטוס הוא מועדון ברמה הגבוהה ביותר באירופה. לא יכולתי לבקש יותר מזה. כמובן שלקח לי זמן להתאקלם, להבין את הגישה ואיך דברים עובדים. אי אפשר פשוט להיכנס למועדון שזכה בשמונה אליפויות רצופות ולנסות לשנות מיד דברים. זה לא יהיה חכם".

וסארי גם ידע למי לפרגן: "כריסטיאנו רונאלדו ופאולו דיבאלה עשו את ההבדל על הדשא כך שמגיע להם המון קרדיט, אבל העובדה שהמועדון מאחוריהם חשובה לא פחות. הם שני שחקנים מהטופ העולמי ולא פשוט לגרום להם לעבוד ביחד בהתחשב באופי שלהם. עם הרבה עבודה הצלחנו לעשות את זה".