נותר רק הכבוד: 0:2 לאינטר על נאפולי

לאוטרו כבש. 1:2 לאטאלנטה שתארח את הנראזורי במחזור הסיום

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  29.07.20 - 00:45
(GETTY)
(GETTY)

תחילת כתבה

אם תרצו או לא, לא משנה אילו תוצאות היא השיגה במשחקים האחרונים, אטאלנטה רשמה עונה שתיזכר לעוד הרבה זמן. הערב הרצף המטורף שלה נמשך, כאשר ניצחה 1:2 את פארמה בזכות שער ניצחון יפהפה של פאפו גומס. בהמשך הערב קיבלנו את המנה המרכזית בניצחון של אינטר 0:2 על נאפולי. במחזור הסיום אטאלנטה ואינטר יפגשו לקרב ראש בראש על המקום השני.

פארמה - אטאלנטה 2:1
את המשחק פארמה פתחה מצוין בחסות מי אם לא דיאן קולוסבסקי. השבדי שבעונה הבאה צפוי להגיע ליובנטוס הציג יכולת נפלאה כהרגלו. בדקה ה-14 הקיצוני הדביק כדור לקורה של אטאלנטה ובדקה ה-43 קולוסבסקי ניצל בלבול גדול בהגנת האורחת וקבע 0:1.

אטאלנטה התקשתה מאוד, אך כמו כל העונה הזו, פשוט אי אפשר להתעלם מהיכולת האדירה של הכחולים-שחורים מברגמו. רוסלן מלינובסקי כבש את שער השוויון בבעיטה חופשית חזקה מתחת לחומה של פארמה וקבע 0:1 בדקה ה-70. הרגע הגדול הגיע בדקה ה-84 כאשר פאפו גומס הרים את הרשת עם מבצע אישי וסיומת אדירה מחוץ לרחבה.

אינטר - נאפולי 0:2
דנילו ד'אמברוסיו כבש את השער הראשון כאשר עשה זאת בדקה ה-11. הקשר בן ה-31 השלים מצוין מסירת רוחב של כריסטיאנו ביראגי בתוך הרחבה. בדקה ה-74 לאוטרו מרטינס שנכנס בדקה ה-60 במקום אלכסיס סאנצ'ס, הכפיל את התוצאה עם בעיטה יפה מחוץ לרחבה.

על אף ההפסד, חניכיו של ג'אנרו גאטוסו היו שווים לפחות תיקו. נאפולי לחצה ותקפה, בעיקר במחצית הראשונה, אך פשוט לא הצליחה להשיג את השער. שחקני מחזיקת הגביע יכולים היו להישבע שהייתה נגיעת יד בתוך הרחבה של אינטר, אך שופט המשחק, פאולו ואלרי, בחר לא לשרוק.

כשנותר עוד מחזור אחד לסיום העונה, נראה שנאפולי תתקשה לא לסיים במקום השביעי בטבה, כאשר מחכה לה לאציו. אינטר מנגד, בקרב על הכבוד מול אטאלנטה כאשר השתיים יפגשו ראש בראש על המקום השני במחזור הסיום.