יובנטוס: זידאן סרב להגיע, ארבעה אחרים סומנו

דיווח: הגברת הזקנה פנתה לשורה של מועמדים להחליף את סארי, עתידו ייקבע אחרי ליגת האלופות. הרשימה המלאה פה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  05.08.20 - 09:00
תחילת כתבה

זה כבר לא כזה סוד גדול שעתידו של מאוריציו סארי אינו יציב ועשוי להיות מוכרע בהתאם לתוצאה של יובנטוס מול ליון בשמינית גמר ליגת האלופות, או בשלבים היותר מתקדמים. בינתיים, ראשי הגברת הזקנה כבר מתכננים קדימה וסימנו מספר מחליפים אפשריים. אחד הכתבים הבכירים בתקשורת האיטלקית, טנצ'רדי פאלמרי, דיווח כי אלופת איטליה פנתה כבר לחמישה מועמדים, כאשר אחד מהם אוטומטית סרב, והארבעה האחרים עשויים להסכים.

האיש שקיבל פנייה ואמר לא הוא זינדין זידאן. לצרפתי הוצע חוזה ואף ניסו לשכנע אותו עם האפשרות שגם פול פוגבה ישוב למועדון, כך שלזידאן יהיה בסיס טוב לסגל בשביל ליגת האלופות. אולם, זיזו החליט לוותר על ההצעה ולהישאר בריאל מדריד, כך על פי הפרסום.

ארבעה מועמדים נוספים קיבלו כבר פניות ועדיין יש איתם מגעים, אך טרם ידוע איך זה יתקדם. מהדיווחים עולה כי כל הארבעה עשויים להסכים, אלא שקודם מקומו של סארי צריך להתפנות. בכל מקרה, הארבעה הם מאוריסיו פוצ'טינו, סימונה אינזאגי, לוצ'אנו ספאלטי וג'אן פיירו גספריני.

הראשון, שכרגע לא מאמן אף קבוצה אחרי שעזב את טוטנהאם, נחשב לפייבוריט לאייש את התפקיד על הקווים של יובה. כל הארבעה, ממה שפורסם, אישרו את הזמינות שלהם ויהיה מעניין לראות איך יתקדם המו"מ עם כל אחד מהם.