גנב את ההצגה: הבכורה של פירלו ביובה

קוואליארלה רק רצה לדבר, וראמזי תחתיו? זה זידאן. התגובות

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  21.09.20 - 09:44
תחילת כתבה

אנדראה פירלו ערך אמש (ראשון) את הופעת הבכורה שלו על הקווים של יובנטוס (והבכורה בכלל כמאמן) ועבר את היום הראשון לעבודה בהצלחה, אחרי ניצחון 0:3 מול סמפדוריה. המאמן הצעיר עלה עם מספר שמות חדשים כמו דיאן קולוסבסקי, שהגיע מפארמה ואף כבש את השער הראשון וכמו גם המגן, ג'יאנלוקה פראבוטה, שקיבל הזדמנות ב-11.

בעוד קולוסבקי כבר הוכיח את יכולתיו בעונה שעברה, פראבוטה שחקן די אלמוני. המאמן הסביר את ההחלטה להעניק לו את חולצת ההרכב: " העדפתי אותו לאחר שאלכס סנדרו נפצע. לא הייתה לי שום בעיה להציב אותו בהרכב, הוא משחק ומתאמן מצוין".

אחד הנושאים היותר מעניינים זה כמובן שיתוף הפעולה בין המאמן הטרי לכוכב שלו כריסטיאנו רונאלדו. הפורטוגלי, שעלה כחלוץ בודד במערך המעט לא שגרתי של פירלו, השיב בשער ובישול. לאחר המשחק התייחס  פירלו לאופן בו יחלק את זמן המנוחה של הפנומן: "דיברתי עם רונאלדו על המשחק שלו. כרגע הוא לא עייף, אבל במשחקים פחות חשובים אתן לו לנוח. הוא ילד נבון שמכיר את גופו היטב, והוא יודע גם מתי לעצור".

כמו כן, מי שעוד הציג משחק מצוין הוא אארון ראמזי. ברשתות התלוצצו כשכתבו: "ראמזי עם פירלו? זה זידאן". פירלו אמר על ההופעה של הוולשי: "ראמזי רק צריך להרגיש טוב. הוא שחקן מצוין וחכם מאוד. הכי חשוב שיהיה כשיר".

פירלו התייחס לכך שכבר משווים אותו למאמנים גדולים, על אף שעדיין לא עשה יותר מדי כמאמן: "יקח לי זמן לבסס שיטה כמו שעושים גוארדיולה, אנצ'לוטי וקונטה. אני לא מעוניין לעשות 'קופי-פייסט' לשום מאמן. אשתדל לקבל השראה מקבוצות שהרשימו אותי".