הבריחה נמשכת: ארתורו וידאל חתם באינטר

הקשר עזב את ברצלונה אחרי שנתיים וחזר לליגה האיטלקית. חורחה קוואנקה הצטרף לוויאריאל

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  22.09.20 - 12:15
תחילת כתבה

הקרדיט של ארתורו וידאל בברצלונה כבר נגמר מזמן וכעת הפרידה הרשמית הגיעה. הקשר הצ'יליאני הצטרף באופן רשמי לאינטר ויחזור לליגה האיטלקית אחרי חמש שנים. הוא חתם בשורות הנראזורי לשנתיים והבלאוגראנה תרוויח בעבורו מיליון יורו.

וידאל בן ה-33 עבר הרבה בקריירה המקצוענית שלו לפני שהגשים את החלום לשחק בברצלונה, אבל אפשר להגיד שהוא לא היה מה שציפה לו. הקשר היה חלק בלתי נפרד מהכשלון של הקטאלונים בשנתיים האחרונות ומשחקו האחרון במדיהם היה, כמובן, ה-8:2 המחפיר לאקסית באיירן מינכן.

ולמי שלא זוכר, וידאל כיכב בליגה האיטלקית בתחילת העשור הקודם. הצ'יליאני הגיע ליובנטוס בקיץ 2011 והיה שותף לארבע אליפויות רצופות - שלוש מהן עם אנטוניו קונטה איתו ישתף פעולה גם באינטר - ואחת תחת מסימיליאנו אלגרי. ב-2014/15 גם העפיל לגמר ליגת האלופות יחד עם הביאנקונרי בו נכנעו לברצלונה 3:1.

לאחר החוויה ביובנטוס, הצטרף לבאיירן מינכן איתה זכה בשלוש אליפויות רצופות ובברצלונה זכה באליפות נוספת ב-2018/19. למעשה, הצ'יליאני זכה בשמונה אליפויות מקומיות רצופות עד המפלה בעונה החולפת ואין ספק שאינטר מקבלת קבלן תארים רציני. האם בגיל 33 הוא יצליח לשים בצד את התקופה הקשה בברצלונה ולהוביל את הנראזורי לתואר בו הם כה מייחלים לזכות?

שחקן נוסף שעזב את ברצלונה היום הוא חורחה קוואנקה, לטובת ויאריאל. הבלם בן ה-20 הצטרף מאלקורקון ב-2017, אבל רשם רק הופעה אחת במדי הבלאוגראנה וגם היא הייתה בגביע המלך. הצוללת הצהובה שילמה 6.5 מיליון יורו כולל בונוסים כשלקטאלונים תהיה אפשרות לרכוש אותו בחזרה.