נאפולי לא הגיעה, יובה תזכה בניצחון טכני?

פארסה: שחקני האלופה התייצבו באצטדיון, המשחק לא יצא לדרך

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  04.10.20 - 22:30
(GETTY)
(GETTY)
תחילת כתבה

מנפלאות הקורונה. הערב (21:45 שעון ישראל), אמור היה להיערך אחד המשחקים היותר מעניינים שיש לליגה האיטלקית להציע - יובנטוס מול נאפולי, אבל המשחק לא יצא לדרך. הסיבה: הקבוצה מדרום איטליה כלל לא הגיעה לטורינו.

כזכור, לאחר שהתגלו שני מקרי קורונה בנאפולי (פיוטר ז'יילינסקי ואליף אלמאס) בשל המשחק מול גנואה, אצלה אובחנו 22 חולים, רשויות הבריאות לא אישרו לצוות המועדון להמריא לטורינו. למרות זאת, על פי הצהרתו של מנכ"ל הליגה, לואיג'י דה סיירבו, במשחק היה אמור לצאת לדרך כמתוכנן.  

יובנטוס מבחינתה נצמדה כמובן לפרוטוקול הליגה והגיעה לאצטדיונה הביתי. המאמן אנדראה פירלו אף פרסם את ה-11 שלו, כאשר במועדון יודעים שיש להם רק מה להרוויח מהמקרה המוזר. הדיווחים באיטליה מדברים על ניצחון 0:3 טכני, לאחר המתנה של 45 דקות של השחקנים על כר הדשא, אך שחקני הגברת הזקנה אפילו לא עלו מהמנהרה.

באיטליה מצטטים בכיר במשרד הבריאות האיטלקי שאמר: "אם נאפולי הייתה נוסעת למשחק מול יובנטוס למרות התחלואה בקבוצה, היא הייתה עלולה לעמוד בפני אישום פלילי". לעומת זאת, נשיא יובנטוס אנדראה אניילי התראיין ומסר: "הפרוטוקל מאוד ברור בעניין הזה. חייבים לשמור על דרך ספורטיבית. אני תמיד מעדיף לנצח על המגרש".